Prity S3 W13 s výměníkem - černý plech - béžové boky

QR kód produktu

Na objednávku

doprava zdarma

Dostupnost: Na objednávku
Běžná cena: 13 858 Kč
Ušetříte: 1 663 (12.0 %)

Naše cena: 12 195 Kč včetně DPH

Výrobce: Prity, Kód výrobku: 08664

Krbová kamna Prity S3 W13 s teplovodním výměníkem v provedení černý plech + béžový plech na boku mají celkový jmenovitý výkon 15 kW, jmenovitý výkon do výměníku je 10 kW a maximální výkon do výměníku je 13 kW. Jmenovitý výkon do prostoru 5 kW. Doporučený tah komínu je 15–18 Pa.

Jedná se o ocelová kamna, ohniště je tvořeno výměníkem z plechu o síle 5 mm, rošt je litinový. Zbytek dna je vyložen šamotem. Na výstupu z kamen je osazena kouřová klapka.

Primární vzduch je regulovatelný, sekundární vzduch oplachuje sklo a nelze jej regulovat. Terciální vzduch ani přívod vzduchu z exteriéru u kamen Prity není.

Rozměry přikládacího otvoru: šířka 300 x výška 195 mm
Rozměry topeniště: šířka 370 x hloubka 325 x výška 315 mm

Vodní objem výměníku je 16 litrů. Napojení na vodu je 3/4".

Použitelné palivo: dřevo a dřevní brikety.

Námi nabízená kamna Prity mají ve dvířkách těsnění – provazec a jsou zabalena na paletě ve dřevěném bednění. Součástí je český návod.

Záruka 36 měsíců na teplovodní výměník.

Recenze našich zákazníků, kteří si koupili Prity S3 W13 s výměníkem - černý plech - béžové boky

ID recenze: 3783607

ID recenze: 2210588

O Prity S3 W13 s výměníkem - černý plech - béžové boky zjistíme vše. Zeptejte se nás a rádi odpovíme! dotaz kamnaV pracovní dny na se snažíme na Vaše dotazy odpovídat okamžitě. V případě, že se nám to nepodaří, prosíme o shovívavost.

Máte otázky?Zajímá vás něco o výrobku?
Zeptejte se odborníků

Pro přidání příspěvků se prosím přihlašteVýsledky hledání 'Prity S3 W13 s výměníkem - černý plech - béžové boky' v našem diskuzním fóru:

Re: Životnost kamen

autor: Admin

Dobrý den, krbová kamna Prity S3W13 mají maximální výkon 17 kW. Doporučený provoz je na cca 80% maximálního výkonu - tedy na výkon 3 kW do prostoru a 10 kW do výměníku.

Teplota vody na výstupu 70°C je v pořádku. Velmi důležitá je však teplota vody na zpátečce, která by neměla klesnout pod 55°C (tato teplota se odvíjí od rosného bodu spalin). Této teploty na vratce lze docílit třícestným termostatickým ventilem továrně nastaveným na 55°C.

Například v technických listech firmy HAAS+SOHN se dočtete o doporučeném teplotním spádu 75-60°C.

Kamna Prity nejsou určena k nepřetržitému provozu. Pokud je budete užívat na 80% maximálního výkonu tím stylem, že ráno zatopíte, přikládáte celý den a večer necháte kamna vyhasnout - nebude životnost snížena.

Přeji hezký den

Petr Vávra

www.krbova-kamna.com


Kamna s výměníkem Prity W17 - informace

autor: Váš dotaz

dobrý den. jaké máte zkušenosti z krbovými kamny PRITY W17, PRITY S3 W13.

A ještě teden dotaz, který s tím souvisí : jaký je rozdíl mez jmenovitým výkonem a maximálním výkonem teplovodního výměníku u kamen prity w 17.
děkuji za odpověd
>


Re: Kamna s výměníkem PRITY S3 W13 - dodání na Slovens

autor: admin

Dobrý den, v detailu krbových kamen Prity je uvedena cena v EUR - je to cena
včetně dopravy kamkoli po SR. Platba dobírkou dopravci ( v EUR), nebo předem
přeovdem na náš EURový účet.
V případě dalších dotazů, napište
Přeji hezký den

Petr VávraRe: Krbová kamna s výměníkem PRITY S3 W13 - ohniště

autor: admin

Dobrý den,
děkujeme za zájem o naše služby.
Krbová kamna Prity S3 W13 mají rozměr topeniště - šířka 370 mm, hloubka 325 mm, výška 315 mm rozměry přikládacího otvoru : šířka 300 mm, výška 195 mm, rozměry prosklení : šířka 280 mm, výška 160 mm.

V případě Vašeho zájmu uvádím, že krbová kamna Prity S3W13 jsou u našeho dodavatele. Při objednávce zboží nad 5000,-Kč je doprava zdarma po celé ČR. Aktuální ceny uvedeny na našich stránkách jsou vč. 20%DPH.

Přeji příjemný den


Jana Jedináková
obchodní asistentkaKrbová kamna s výměníkem PRITY - srovnání

autor: Vas dotaz

Dobrý den,

Rád bych koupil krbová kamna s výměníkem. Dle požadavku topenářů potřebuji kamna s výkonem max 4 kW vzduch a 8kW a více do vody. Po pročtení různých typů mi jako nejvhodnější připadají kamna PRITY S3 W13 nebo PRITY K2 W13. Nikde jsem se však nedostal k informaci, jaký je mezi uvedenými typy technický rozdíl. Proto prosím o zodpovězení dotazu, jaká kamna doporučujete, případně se nebráním ani jiným typům.

V technických informacích také nechápu rozdíl mezi jmenovitým a maximálním výkonem do výměníku, prosím o stručné vysvětlení.

Ještě prosím o jednu radu: Vstup do komína mám ve výšce cca 2 metry, průměr 200 mm a úhel vstupu 30st. Střed kamen může být umístěn nejdále 1 metr od komína. Máte u vás také potřebné redukce, kolena a roury?
Děkuji za radu a přeji pěkný den,


Re: Prity S3 W13 s výměníkem - vytápěná plocha

autor: admin

Dobrý den,

děkujeme za dotaz. Vámi vybraná kamna Prity S3 W13 s výměníkem - černý plech - béžové boky mají výkon 17 kW. Orientačně 1 kW vytopí prostor 20 m3. Doporučujeme kontaktovat odbornouz topenářskou firmu, která Vám přesně vypočítá dle místních dispozic jak máte mít silná kamna.

Cena krbových kamen Prity S3 W13 s výměníkem - černý plech - béžové boky je 14 841,-Kč. Doprava je po celé ČR zdarma. Termín doručení je cca 2 až 3 pracovní dny.

V případě dalších dotazů nás kontaktujte.

S pozdravem

Jana Pařenicová
obchodní asistentka


Prity S3 W13 s výměníkem - vytápěná plocha

autor: Vas dotaz

Dobrý den, potřebuji krbová kamna s výměníkem do chaty. Vytápěná plocha do budoucna bude max 80m2. Nyní je to 46m2. Žádám Vás o radu jaká kamna vybrat a celkovou cenu i s výměníkem. Děkuji


Výrobek: PRITY S3 W13 s výměníkem - černý plech - béžové boky


Re: Krbová kamna s výměníkem Prity S3 W13 - životnost

autor: admin

Dobrý den, děkujeme za zájem o naše služby.

Krbová kamna PRITY máme v nabídce třetí sezonu ( v roce 2010) - zatím se jeví v pořádku.
Ale důrazně upozorňuji na jeden fakt : u výměníkových kamen Prity je ohniště tvořeno výměníkem ( šamot je pouze na dně). Pro dlouhou životnost je nutné správné nastavení teplovodního okruhu, tah komína a hlavně kvalitní ( suché) palivo. V případě, že Vám budou kamna dehtovat ( vlivem špatného paliva, nízkého tahu komína, nebo špatného nastavení okruhu) snížíte si výrazně životnost - vznikající dehet je agresivní a může způsobit naleptání výměníku.

Před nákupem doporučuji kontaktovat kominickou firmu a následně topenáře.

Přeji hezký den


Petr Vávra


Do 28.2.2017 opravdu bez navýšení

Nezapomeňte, že splátky CETELEM bez navýšení platí do 28.2.2017 . Pokud výrobek do 6ti měsíců zaplatíte, nebude Vás to stát ani korunu navíc!

Sleva na krbová kamna pro registrované

Víte, že jako registrovaný zákazník máte možnost nakupovat výrobky většiny výrobců kamen se slevou 3%? Stačí se zaregistrovat a přihlásit. Vaše ceny budou aktualizované. Přejeme příjemné nakupování :)

Víte že?

Jsme certifikovaní prodejci

Jsme certifikovaní prodejci krbových kamen ABX, HAAS+SOHN, Jotul, Nordica, Edilkamin, Romotop, Prity, Kvs ekodivize

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba: Po - Čt 8:00 - 16:00 | Pá 8:00 - 15:00, So a Ne zavřeno

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.