Prity FG W15 s troubou a výměníkem

QR kód produktu

Na objednávku

doprava zdarma

Dostupnost: Na objednávku
Běžná cena: 16 483 Kč
Ušetříte: 1 978 (12.0 %)

Naše cena: 14 505 Kč včetně DPH

Výrobce: Prity, Kód výrobku: 06467

Krbová kamna Prity FG W15 s troubou a teplovodním výměníkem černý plech + béžové smaltované boky mají celkový jemnovitý výkon 18 kW. Jmenovitý výkon výměníku je 13 kW, maximální výkon do výměníku je 15 kW. Jmenovitý výkon do prostoru 5 kW. Doporučený tah komínu je 15–18 Pa.

Teplota spalin 190°C.Emise spalin: Emise CO = 0,046%. Prach = 38mg/m3

Jedná se o ocelová kamna, ohniště je tvořeno výměníkem z plechu o síle 5 mm, rošt je litinový. Zbytek dna je vyložen šamotem.

Rozměry přikládacího otvoru : šířka 300 mm x výška 200 mm.
Rozměry ohniště: šířka 465 x hloubka 430 x výška 240 mm.
Rozměry trouby : šířka 395mm x hloubka 413 mm x výška 190 mm

Na výstupu z kamen je osazena kouřová klapka. Primární vzduch je regulovatelný, sekundární vzduch oplachuje sklo a nelze jej regulovat. Terciální vzduch ani přívod vzduchu z exteriéru u kamen Prity není. Na horní desce je dilatační kolečko, které slouží i k čištění spalinových cest. Není určeno k vaření !!!

Kamna Prity FG W15 se vyrábějí v provedení černý plech + béžové boky. Na boku jsou smaltované plechy.

Vodní objem výměníku je 14 litrů. Připojení na vodu je 1".

Použitelné palivo: dřevo a dřevní brikety.

Námi nabízená kamna Prity mají ve dvířkách těsnění – provazec a jsou zabalena na paletě ve dřevěném bednění. Součástí je český návod.

Záruka 36 měsíců na teplovodní výměník.

O Prity FG W15 s troubou a výměníkem zjistíme vše. Zeptejte se nás a rádi odpovíme! dotaz kamnaV pracovní dny na se snažíme na Vaše dotazy odpovídat okamžitě. V případě, že se nám to nepodaří, prosíme o shovívavost.

Máte otázky?Zajímá vás něco o výrobku?
Zeptejte se odborníků

Pro přidání příspěvků se prosím přihlašteVýsledky hledání 'Prity FG W15 s troubou a výměníkem' v našem diskuzním fóru:

Kamna s výměníkem Prity FG W15 - informace

autor: Váš dotaz

Nabídka kamen PRITY FG W15 s troubou a výměníkem mne velice zaujala.Ve srovnání s jinými výkonem srovnatelnými kamny jsou výrazně levnější.Chtěl bych vědět proč? Samozřejmě že se mi Vaše cena líbí.Jediný rozdíl který jsem zjistil je v objemu výměníku.Děkuji za objasnění mých pochybností.


Krbová kamna s výměníkem PRITY FG W15 - dodání

autor: Vas dotaz

Dobrý den,ráda bych si u Vás objednala krbová kamna: PRITY FG W15 s troubou a výměníkem. Jelikož si na toto zboží budu čerpat v zaměstnání půjčku, zajímalo by mne, zda byste mi mohli zaslat originální fakturu poštou? Dále by mne zajímalo, zda doprava zdarma platí i do Liberce a jak dlouho bude dodání trvat? Dále se chci zeptat, zda je možné u Vás zakoupit k těmto kamnům i výměník a také zřejmě redukci, protože zatím máme jen klasický vývod komína – 200 mm.Děkuji Vám za ochotu a spolupráci.S pozdravem


Re: Prity FG W15 - možnost vaření

autor: admin

Dobrý den,

děkujeme za dotaz. Vámi vybraná kamna PRITY FG W15, mají na horní desce dilatační kolečko, které slouží k čištění spalinových cest. Pokud na horní část kamen položíte nějakou nádobu, můžete si kamna poškrábat, samozřejmě obsah nádoby bude teplý. Od výrobce není tato část určená k vaření. Tato kamna jsou s troubou. V případě dalších dotazů nás kontaktujte.

S pozdravem

Jana Pařenicová
obchodní asistentka


Do 28.2.2017 opravdu bez navýšení

Nezapomeňte, že splátky CETELEM bez navýšení platí do 28.2.2017 . Pokud výrobek do 6ti měsíců zaplatíte, nebude Vás to stát ani korunu navíc!

Sleva na krbová kamna pro registrované

Víte, že jako registrovaný zákazník máte možnost nakupovat výrobky většiny výrobců kamen se slevou 3%? Stačí se zaregistrovat a přihlásit. Vaše ceny budou aktualizované. Přejeme příjemné nakupování :)

Víte že?

Jsme certifikovaní prodejci

Jsme certifikovaní prodejci krbových kamen ABX, HAAS+SOHN, Jotul, Nordica, Edilkamin, Romotop, Prity, Kvs ekodivize

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba: Po - Čt 8:00 - 16:00 | Pá 8:00 - 15:00, So a Ne zavřeno

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.