Kamna s výměníkem Prity FG W15 - informace : diskuze

no image
Autor: Váš dotaz
11. 04. 2012, 08:56:57
Kamna s výměníkem Prity FG W15 - informace

Nabídka kamen PRITY FG W15 s troubou a výměníkem mne velice zaujala.Ve srovnání s jinými výkonem srovnatelnými kamny jsou výrazně levnější.Chtěl bych vědět proč? Samozřejmě že se mi Vaše cena líbí.Jediný rozdíl který jsem zjistil je v objemu výměníku.Děkuji za objasnění mých pochybností.

Reagovat na příspěvky lze po přihlášení

Admin
Autor: Admin
11. 04. 2012, 08:57:36
Re: Kamna s výměníkem Prity FG W15 - informace

Dobrý den, děkujeme za zájem o naše služby.
Na Váš dotaz se těžko odpovídá. Jedná se o kamna bulharské výroby a cena je postavena tak, jak je. Mají výborný poměr výkon / cena. Prodali jsme jich poměrně dost a zatím ( klepu na dřevo) bez výraznějších problémů nebo reklamací. Mně osobně vadí ovládají prvky ( klička dvířek a popelníku), které mají do středoevropského standardu daleko. Ale cena je příznivá.

U kamen Prity s výměníkem je potřeba dbát důraz na správné nastavení teplovodního okruhu a důrazně doporučuji instalaci nahřívací smyčky tak, aby bylo dosaženo pokud možno konstantní teploty na vstupu do výměníku. Další důleživou podmínkou je opravdu suché a kvalitní palivo.

Kamna Prity prodáváme od roku tuším 2009, takže nemohu dát referenci na celkovou životnost. Jední dechem musím zdůraznit, že životnost kamen ( nejenom Prity, ale jakýchkoli kamen) je z velké části dána způsobem provozování. Případné dehtování může veli výrazně zkrátit životnost.

Stačí to takováto odpověď?

Přeji hezký den / Best regards


Petr Vávra

Reagovat na příspěvky lze po přihlášení

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba: Po - Čt 8:00 - 16:00 | Pá 8:00 - 15:00, So a Ne zavřeno

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.