Prity FG s troubou na pečení

QR kód produktu

Na objednávku

doprava zdarma

Dostupnost: Na objednávku
Běžná cena: 12 122 Kč
Ušetříte: 1 212 (10.0 %)

Naše cena: 10 910 Kč včetně DPH

Výrobce: Prity, Kód výrobku: 06750

Krbová kamna s pečící troubou Prity FG s černými boky mají maximální výkon 14 kW.

Jedná se o ocelová kamna, použitý materiál je plech o síle 3 mm, ohniště je vyloženo šamotem, rošt je litinový. Plnohodnotná trouba s teploměrem. Teplotu v troubě je možno regulovat intenzitou topení.

Primární vzduch je regulovatelný, sekundární vzduch oplachuje sklo a nelze jej regulovat. Na výstupu z kamen je osazena kouřová klapka. Terciální vzduch ani přívod vzduchu z exteriéru u kamen Prity s plotnou není.

Kamna mají na horní desce dilatační kolečko – nejedná se o varnou plotnu.

Rozměry ohniště : šířka 490 mm, hloubka 430 mm výška 320 mm.
Rozměry přikládacíto otvoru : šířka 300 mm, hloubka 200 mm.
Rozměry trouby : šířka 395 x hloubka 413 x výška 190 mm

Použitelné palivo: dřevo a dřevní brikety.

Námi nabízená kamna Prity mají ve dvířkách těsnění – provazec a jsou zabalena na paletě ve dřevěném bednění. Součástí je český návod – barevný.

O Prity FG s troubou na pečení zjistíme vše. Zeptejte se nás a rádi odpovíme! dotaz kamnaV pracovní dny na se snažíme na Vaše dotazy odpovídat okamžitě. V případě, že se nám to nepodaří, prosíme o shovívavost.

Máte otázky?Zajímá vás něco o výrobku?
Zeptejte se odborníků

Pro přidání příspěvků se prosím přihlašteVýsledky hledání 'Prity FG s troubou na pečení' v našem diskuzním fóru:

Kamna s výměníkem Prity FG W15 - informace

autor: Váš dotaz

Nabídka kamen PRITY FG W15 s troubou a výměníkem mne velice zaujala.Ve srovnání s jinými výkonem srovnatelnými kamny jsou výrazně levnější.Chtěl bych vědět proč? Samozřejmě že se mi Vaše cena líbí.Jediný rozdíl který jsem zjistil je v objemu výměníku.Děkuji za objasnění mých pochybností.


Krbová kamna s výměníkem - volba výkonu a kamen

autor: Vas dotaz

Dobrý den, chtěli bychom se zeptat zda krbovými kamny PRITY FG W20 s troubou a výměníkem je možné připojit na vytápění 11 radiatorů v rod.baráku a z toho je jeden v patře nebo zda by jste nám mohli doporučit vhodný typ kamen s příslušenstvím pro toto vytápění. Děkuji


Krbová kamna s výměníkem PRITY FG W15 - dodání

autor: Vas dotaz

Dobrý den,ráda bych si u Vás objednala krbová kamna: PRITY FG W15 s troubou a výměníkem. Jelikož si na toto zboží budu čerpat v zaměstnání půjčku, zajímalo by mne, zda byste mi mohli zaslat originální fakturu poštou? Dále by mne zajímalo, zda doprava zdarma platí i do Liberce a jak dlouho bude dodání trvat? Dále se chci zeptat, zda je možné u Vás zakoupit k těmto kamnům i výměník a také zřejmě redukci, protože zatím máme jen klasický vývod komína – 200 mm.Děkuji Vám za ochotu a spolupráci.S pozdravem


Re: Kamna s troubou Thorma Salzburg - dodání a platba

autor: admin

Dobrý den, děkujeme za zájem o naše služby.
1. Krbová kamna s troubou Thorma Salzburg se vyrábějí pouze v šedém
provedení. Černá mohu nabídnout například PRITY FM nebo FG.
2. Kamna s troubou se nevyrábějí v provedení s varnou plotnou - teplota
spalin za troubou už není dostatečná
3. Platba je možná buď převodem z účtu - jedná se o platbu předem. Zboží
odešleme po připsání peněz na účet. Nebo dobírkou řidiči při převzetí
zásilky.
4. Doprava je zdarma kamkoli po ČR.

Příslušenství ( kouřovody ) doporučuji v barvě antracit.

Pokud budete mít další dotazy, napište nebo zavolejte.

Přeji hezký den
Petr vávra


výběr kamen

autor: Ivana Marková

Dobrý den.
Prosím o radu ohledně výběru kamen s ohledem na účinnost spalování, životnost popř.reklamace. Rozhoduji se mezi kamny:litinovými OLYMP 12kW a PRITY FGR s troubou na pečení. Kamna používáme na vytápění v přechodném období a na přitápění tzv. tepelnou pohodu v zimě.
Předem děkuji Marková


Re: Prity FG W15 - možnost vaření

autor: admin

Dobrý den,

děkujeme za dotaz. Vámi vybraná kamna PRITY FG W15, mají na horní desce dilatační kolečko, které slouží k čištění spalinových cest. Pokud na horní část kamen položíte nějakou nádobu, můžete si kamna poškrábat, samozřejmě obsah nádoby bude teplý. Od výrobce není tato část určená k vaření. Tato kamna jsou s troubou. V případě dalších dotazů nás kontaktujte.

S pozdravem

Jana Pařenicová
obchodní asistentka


Re: Prity FG s troubou na pečení - výška napojení

autor: admin

Dobrý den,

děkujeme za dotaz. Vámi vybraná kamna PRITY FG s troubou na pečení, normy neuvádí výšku od podlahy do komína. Důležitý je tah 10 až 12 Pa, kterému odpovídá účinná výška komína cca 4,5 až 5,5 metru od výstupu z kamen při stejném průměru komína jako je vývod z kamen. Pokud je výška kouřovodu menší, doporučujeme kontaktovat kominíka, který změří tak komína. V případě, že je průměr komína větší než vývod z kamen, stačí komín o menší výšce. I v takovém případě doporučujeme kontaktovat odbornou firmu.

Standardní délky kouřovodu ( trubky 1 m, 0,5 m,0,25 m).

Napojení kouřovodu na kamna: metrová trubka (podle potřeby můžete trubku zkrátit), koleno 90°, trubka 0,25 m.

S pozdravem
Přeji příjemný den

Jana Pařenicová
obchodní asistentka


Prity FG s troubou na pečení - výška napojení

autor: Vas dotaz

Dobrý den, stavím chalupu a chci si koupit kamna Prity FG s troubou na pečení. chci se zeptat, jak vysoko od podlahy má být otvor do komína, podle schematu jsou kamna vysoká 933 mm, ale jak to vychází s kolenem? Díky Havlíček


Krbová kamna s troubou Prity FGR - vhodný výkon

autor: Vas dotaz

Dobrý den rád bych se zeptal na prity FGR s troubou na pečení, zda bez problémů vytopí prostor 30 m2, stropy 2,4 m a nad touto plochou ta samá plocha 30 m2 (menší podkrovní prostor). Jedná se o otevřený prostor bez dveří, zateplený a kamna by byla situována doprostřed místnosti. Dále zda se dá pro tyto plochy využít jako celoroční vytápění? Není výkon 14 kW příliš velký?Nebo je lepší mít výkonnější kamna a výkon se dá regulovat? Děkuji s pozdravem


Krbová kamna Prity FG s troubou - dodání

autor: Vas dotaz

Dobrý den, prosím měla bych zájem o koupi PRITY FG s troubou na pečení. Zajímalo by mne, zda i s dopravou je možné domluvit si s Vámi - kamna nainstalovat a to do komína s otvorem průměr 20o mm? Dále mi není jasné, když rozměry ohniště jsou hloubka 430 a přikládacího otvoru hloubka 200, zda se mi podaří přes přikládací otvor přiložit dřevo třeba 350mm? A pokud kamna objednám nyní, zda mi je do Vánoc nebo mezi Vánoci a Silvestrem dodáte. Děkuji za odpovědi


Do 28.2.2017 opravdu bez navýšení

Nezapomeňte, že splátky CETELEM bez navýšení platí do 28.2.2017 . Pokud výrobek do 6ti měsíců zaplatíte, nebude Vás to stát ani korunu navíc!

Sleva na krbová kamna pro registrované

Víte, že jako registrovaný zákazník máte možnost nakupovat výrobky většiny výrobců kamen se slevou 3%? Stačí se zaregistrovat a přihlásit. Vaše ceny budou aktualizované. Přejeme příjemné nakupování :)

Víte že?

Jsme certifikovaní prodejci

Jsme certifikovaní prodejci krbových kamen ABX, HAAS+SOHN, Jotul, Nordica, Edilkamin, Romotop, Prity, Kvs ekodivize

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba: Po - Čt 8:00 - 16:00 | Pá 8:00 - 15:00, So a Ne zavřeno

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.