Prity FG s troubou na pečení

QR kód produktu

Na objednávku

doprava zdarma

Dostupnost: Na objednávku
Běžná cena: 12 739 Kč
Ušetříte: 637 (5.0 %)

Naše cena: 12 102 Kč včetně DPH

Výrobce: Prity, Kód výrobku: 06750

Krbová kamna s pečící troubou Prity FG s černými boky mají maximální výkon 14 kW.

Jedná se o ocelová kamna, použitý materiál je plech o síle 3 mm, ohniště je vyloženo šamotem, rošt je litinový. Plnohodnotná trouba s teploměrem. Teplotu v troubě je možno regulovat intenzitou topení.

Primární vzduch je regulovatelný, sekundární vzduch oplachuje sklo a nelze jej regulovat. Na výstupu z kamen je osazena kouřová klapka. Terciální vzduch ani přívod vzduchu z exteriéru u kamen Prity s plotnou není.

Kamna mají na horní desce dilatační kolečko – nejedná se o varnou plotnu.

Rozměry ohniště : šířka 490 mm, hloubka 430 mm výška 320 mm.
Rozměry přikládacíto otvoru : šířka 300 mm, hloubka 200 mm.
Rozměry trouby : šířka 395 x hloubka 413 x výška 190 mm

Použitelné palivo: dřevo a dřevní brikety.

Námi nabízená kamna Prity mají ve dvířkách těsnění – provazec a jsou zabalena na paletě ve dřevěném bednění. Součástí je český návod – barevný.

O Prity FG s troubou na pečení zjistíme vše. Zeptejte se nás a rádi odpovíme! dotaz kamnaV pracovní dny na se snažíme na Vaše dotazy odpovídat okamžitě. V případě, že se nám to nepodaří, prosíme o shovívavost.

Máte otázky?Zajímá vás něco o výrobku?
Zeptejte se odborníků

Pro přidání příspěvků se prosím přihlašteVýsledky hledání 'Prity FG s troubou na pečení' v našem diskuzním fóru:

Kamna s výměníkem Prity FG W15 - informace

autor: Váš dotaz

Nabídka kamen PRITY FG W15 s troubou a výměníkem mne velice zaujala.Ve srovnání s jinými výkonem srovnatelnými kamny jsou výrazně levnější.Chtěl bych vědět proč? Samozřejmě že se mi Vaše cena líbí.Jediný rozdíl který jsem zjistil je v objemu výměníku.Děkuji za objasnění mých pochybností.


Krbová kamna s výměníkem - volba výkonu a kamen

autor: Vas dotaz

Dobrý den, chtěli bychom se zeptat zda krbovými kamny PRITY FG W20 s troubou a výměníkem je možné připojit na vytápění 11 radiatorů v rod.baráku a z toho je jeden v patře nebo zda by jste nám mohli doporučit vhodný typ kamen s příslušenstvím pro toto vytápění. Děkuji


Krbová kamna s výměníkem PRITY FG W15 - dodání

autor: Vas dotaz

Dobrý den,ráda bych si u Vás objednala krbová kamna: PRITY FG W15 s troubou a výměníkem. Jelikož si na toto zboží budu čerpat v zaměstnání půjčku, zajímalo by mne, zda byste mi mohli zaslat originální fakturu poštou? Dále by mne zajímalo, zda doprava zdarma platí i do Liberce a jak dlouho bude dodání trvat? Dále se chci zeptat, zda je možné u Vás zakoupit k těmto kamnům i výměník a také zřejmě redukci, protože zatím máme jen klasický vývod komína – 200 mm.Děkuji Vám za ochotu a spolupráci.S pozdravem


Re: Kamna s troubou Thorma Salzburg - dodání a platba

autor: admin

Dobrý den, děkujeme za zájem o naše služby.
1. Krbová kamna s troubou Thorma Salzburg se vyrábějí pouze v šedém
provedení. Černá mohu nabídnout například PRITY FM nebo FG.
2. Kamna s troubou se nevyrábějí v provedení s varnou plotnou - teplota
spalin za troubou už není dostatečná
3. Platba je možná buď převodem z účtu - jedná se o platbu předem. Zboží
odešleme po připsání peněz na účet. Nebo dobírkou řidiči při převzetí
zásilky.
4. Doprava je zdarma kamkoli po ČR.

Příslušenství ( kouřovody ) doporučuji v barvě antracit.

Pokud budete mít další dotazy, napište nebo zavolejte.

Přeji hezký den
Petr vávra


výběr kamen

autor: Ivana Marková

Dobrý den.
Prosím o radu ohledně výběru kamen s ohledem na účinnost spalování, životnost popř.reklamace. Rozhoduji se mezi kamny:litinovými OLYMP 12kW a PRITY FGR s troubou na pečení. Kamna používáme na vytápění v přechodném období a na přitápění tzv. tepelnou pohodu v zimě.
Předem děkuji Marková


Re: Prity FG W15 - možnost vaření

autor: admin

Dobrý den,

děkujeme za dotaz. Vámi vybraná kamna PRITY FG W15, mají na horní desce dilatační kolečko, které slouží k čištění spalinových cest. Pokud na horní část kamen položíte nějakou nádobu, můžete si kamna poškrábat, samozřejmě obsah nádoby bude teplý. Od výrobce není tato část určená k vaření. Tato kamna jsou s troubou. V případě dalších dotazů nás kontaktujte.

S pozdravem

Jana Pařenicová
obchodní asistentka


Re: Prity FG s troubou na pečení - výška napojení

autor: admin

Dobrý den,

děkujeme za dotaz. Vámi vybraná kamna PRITY FG s troubou na pečení, normy neuvádí výšku od podlahy do komína. Důležitý je tah 10 až 12 Pa, kterému odpovídá účinná výška komína cca 4,5 až 5,5 metru od výstupu z kamen při stejném průměru komína jako je vývod z kamen. Pokud je výška kouřovodu menší, doporučujeme kontaktovat kominíka, který změří tak komína. V případě, že je průměr komína větší než vývod z kamen, stačí komín o menší výšce. I v takovém případě doporučujeme kontaktovat odbornou firmu.

Standardní délky kouřovodu ( trubky 1 m, 0,5 m,0,25 m).

Napojení kouřovodu na kamna: metrová trubka (podle potřeby můžete trubku zkrátit), koleno 90°, trubka 0,25 m.

S pozdravem
Přeji příjemný den

Jana Pařenicová
obchodní asistentka


Prity FG s troubou na pečení - výška napojení

autor: Vas dotaz

Dobrý den, stavím chalupu a chci si koupit kamna Prity FG s troubou na pečení. chci se zeptat, jak vysoko od podlahy má být otvor do komína, podle schematu jsou kamna vysoká 933 mm, ale jak to vychází s kolenem? Díky Havlíček


Krbová kamna s troubou Prity FGR - vhodný výkon

autor: Vas dotaz

Dobrý den rád bych se zeptal na prity FGR s troubou na pečení, zda bez problémů vytopí prostor 30 m2, stropy 2,4 m a nad touto plochou ta samá plocha 30 m2 (menší podkrovní prostor). Jedná se o otevřený prostor bez dveří, zateplený a kamna by byla situována doprostřed místnosti. Dále zda se dá pro tyto plochy využít jako celoroční vytápění? Není výkon 14 kW příliš velký?Nebo je lepší mít výkonnější kamna a výkon se dá regulovat? Děkuji s pozdravem


Krbová kamna Prity FG s troubou - dodání

autor: Vas dotaz

Dobrý den, prosím měla bych zájem o koupi PRITY FG s troubou na pečení. Zajímalo by mne, zda i s dopravou je možné domluvit si s Vámi - kamna nainstalovat a to do komína s otvorem průměr 20o mm? Dále mi není jasné, když rozměry ohniště jsou hloubka 430 a přikládacího otvoru hloubka 200, zda se mi podaří přes přikládací otvor přiložit dřevo třeba 350mm? A pokud kamna objednám nyní, zda mi je do Vánoc nebo mezi Vánoci a Silvestrem dodáte. Děkuji za odpovědi


Víte že?

Jsme certifikovaní prodejci

Jsme certifikovaní prodejci krbových kamen ABX, HAAS+SOHN, Jotul, Nordica, Edilkamin, Romotop, Prity, Kvs ekodivize

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba: Po - Čt 8:00 - 16:00 | Pá 8:00 - 15:00, So a Ne zavřeno

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.