Karma Decore W ZP- přes zeď

QR kód produktu

na dotaz

doprava zdarma

Dostupnost: na dotaz

Naše cena: 115 842 Kč včetně DPH

Výrobce: Karma a.s., Kód výrobku: KADECO

Volně stojící plynová krbová kamna Karma Decore W ZP mají výkon 5.0 kW na zemní plyn. Tato krbová kamna nevyžadují připojení k elektrické energii a odolávají teplotám pod bodem mrazu. Konstrukce spalovací komory doplněná keramickými poleny nad hořákem umožňuje pohled na planoucí oheň, který je srovnatelný s krby na dřevo. Na rozdíl od klasických krbů na pevné palivo lze u těchto krbových kamen nastavit požadovanou teplotu v místnosti, kterou plynová krbová kamna automaticky udržují. Pomocí by-passu lze nastavit trvalý provoz hořáku bez ohledu na nastavení termostatu. Krbová kamna jsou vybavena termostatem a piezozapalovačem, kterým se zapaluje věčný plamínek (který může hořet po celou topnou sezónu).

Odtah spalin je přes zeď – spaliny jsou odváděny odtahovým systémem ve zdi a rovněž vzduch pro hoření je nasáván z venkovního prostředí – koaxiálními koužovody.

Výkon plynových krbových kamen Karma Decore W ZP na zemní plyn je 5.0 kW a vytopí prostor až 100 m³. Kamna automaticky udržují nastavenou teplotu v místnosti. Kamna Decore mají piezoelektrické zapalování a věčný plamínek – nevyžadují připojení ke zdroji elektrické energie. By-passem je možno regulovat velikost plamene. Součástí je bezpečnostní pojistka plamene – vysoká bezpečnost provozu. Standardní tovární nastavení je na zemní plyn. Dodávaný obklad je dekorativní přírodní kámen Granit (barva černá), spojovací prvky obkladu – nerez.

O Karma Decore W ZP- přes zeď zjistíme vše. Zeptejte se nás a rádi odpovíme! dotaz kamnaV pracovní dny na se snažíme na Vaše dotazy odpovídat okamžitě. V případě, že se nám to nepodaří, prosíme o shovívavost.

Máte otázky?Zajímá vás něco o výrobku?
Zeptejte se odborníků

Pro přidání příspěvků se prosím přihlašte

Na dotaz "Karma Decore W ZP- přes zeď" jsme nenašli záznam v našem diskuzním fóru.

Víte že?

Jsme certifikovaní prodejci

Jsme certifikovaní prodejci krbových kamen ABX, HAAS+SOHN, Jotul, Nordica, Edilkamin, Romotop, Prity, Kvs ekodivize

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba prodejny: Po - Čt 8:30 - 15:00
Pá zavřeno, eshop v provozu

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.