Jotul F 400 ECO

QR kód produktu

Na dotaz

doprava zdarma

Cena od: 65 990 Kč

Tento produkt má varianty (vyberte kliknutím níže) :

Výrobce: Jotul, Kód výrobku: 100076

Litinová kamna Jotul F 400 ECO s ozdobnými příčkami mají jmenovitý výkon 6.9 kW, regulovatelný v rozmezí 3.9 – 10.5 kW a jsou schopna vytopit prostor o objemu až 240 m3. Účinnost 84 %. Vývod kouřovodu může být zvolen zadní nebo horní. Průměr kouřovodu je 150mm. Kamna Jotul F 400 ECO jsou vybavena velkým popelníkem se samostatnými dvířky, díky nimž je vybírání popela hračka. Jiskry a uhlíky z topeniště zachytí praktický límec.

Kamnům dominují velká prosklená dvířka, která umožňují dokonalý výhled na oheň. Jsou vyzdobená elegantním vzorem, který kopíruje siluetu norského pobřeží. Model se vyrábí v černém laku nebo s bezúdržbovým smaltovaným povrchem.

Barevné varianty:
  • černý lak (BP)
  • modročerný smalt (BBE)
  • slonová kost – smalt (IVE)

Palivo: dřevo, maximální délka polen 50 cm.

Příslušenství na objednávku:

  • adaptér uni za 1390,– Kč
  • sada pro externí přívod vzduchu, průměr 80 mm, délka 1m 3290,– Kč.

Možnost prodloužení záruky na vnější litinový plášť na 25 let zdarma.

O Jotul F 400 ECO zjistíme vše. Zeptejte se nás a rádi odpovíme! dotaz kamnaV pracovní dny na se snažíme na Vaše dotazy odpovídat okamžitě. V případě, že se nám to nepodaří, prosíme o shovívavost.

Máte otázky?Zajímá vás něco o výrobku?
Zeptejte se odborníků

Pro přidání příspěvků se prosím přihlašteVýsledky hledání 'Jotul F 400 ECO' v našem diskuzním fóru:

Re:Litinová kamna Jotul nebo Dovre - volba

autor: Admin

Dobrý den.
V tuto chvíli není problém dodat náhradní díly i na 10 let stará kamna Jotul nebo Dovre. Jak to bude za dalších 10 let netuším. V tuto chvíli servis funguje.
Životnost vermikulitů je velmi odlišná – odvíjí se z velké části od toho ,jak jsou kamna provozována a jak se k nim uživatel chová. Je to opravdu velmi individuální .
V případě, že plánujete realizaci nákupu litinových krbových kamen v horizontu příštích dnů, obávám se, že volba bude jasná : kamna Jotul F 400 SE v provedení černý lak, v tuto chvíli nejsou k dispozici a dle dovozce je termín dodání 4-6 týdnů ( informace z 13.11.2021).
Výroba nestíhá. Aktuálně mohu nabídnout "pouze" verzi v modročerném smaltu – F 400 ECO SE BBE.

Já bych se přiklonil k Jotulu. Výhoda toho smaltu, je, že je stáložárobarevný a po letech – pokud se k nim budete chovat slušně, budou jako nová. ....
Rozhodnutí je na Vás.
Petr vávra


Litinová kamna Jotul nebo Dovre - volba

autor: Váš dotaz

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jak je to z náhradními díly konkrétně na kamna Dovre 640 WD a to na topeniště vyložené vermikulitem. Dá se to sehnat třeba i za 10 let a jak je to z výdrží-prasknutím, nikde jsem o tom nic nenašel. Nemůžu se rozhodnout právě mezi těmito Dovre nebo Jotul F 400 ECO SE. Cena a výkon jsou podobné, které byste bral vy :-) Děkuju


Víte že?

Jsme certifikovaní prodejci

Jsme certifikovaní prodejci krbových kamen ABX, HAAS+SOHN, Jotul, Nordica, Edilkamin, Romotop, Prity, Kvs ekodivize

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba prodejny: Út - Čt 8:30 - 16:00
Po, Pá, So a Ne zavřeno

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.