Hein Klasik R 1

QR kód produktu

Na objednávku

doprava zdarma

Dostupnost: Na objednávku

Naše cena: 119 427 Kč včetně DPH

Výrobce: Hein, Kód výrobku: 09690


K Hein Klasik R 1 od nás navíc získáte:

  • Dárek - sleva 2000 Kč - Sleva 2000 Kč na nákup kamen Hein.

Kachlová kamna Hein KLasik R 1 jsou volně stojící válcová sloupová kamna o jmenovitém výkonu 9.5 kW, regulovatlný v rozmezí 4 – 12 kW. Účinnost 90%.

Špičkové topeniště Romotop KV 075 s jednoduchým nebo dvojitým prosklením (dvojí sklo je vhodné pro rodiny s malými dětmi – na objednávku za 2240,–Kč)). , uvnitř je integrovaný akumulační výměník AKU-001, mají CPV – centrální přívod vzduchu z exteriéru, volitelně automatické regulace průběhu hoření
Barevný odstín glazury kachlů nabízíme dle vlastního výběru z více než 80ti možností. Kachle již nachystány v segmentech – rychlá a jednoduchá stavba, projekt nabízí určitou individuální úpravu
dávka paliva 0,5 – 5 kg , tepelná setrvačnost 3–6 hodin

Kachlová kamna Klasik R 1 jsou dodávána v rozloženém stavu – jako stavebnice kachlových kamen. Instalaci by měla provést odborná firma – krbař. V případě stavby svépomocí je možno dodat kachle v segmentovém stavu – tzn. po prstencích. Cena kamen nezahrnuje automatickou regulaci a dveřní spínač (vč.kabelu). Je možno objednat na našich stránkách v sekci příslušenství ke kamnům HEIN.

Drobné nepřesnosti ve velikosti, pravoúhlosti a rovinnosti ploch, rozdíly v odstínu a efektech glazury, jsou nedílnou součásti tohoto keramického výrobku. Výskyt drobných vlasových trhlin v glazuře je přípustný a není považován za vadu.

O Hein Klasik R 1 zjistíme vše. Zeptejte se nás a rádi odpovíme! dotaz kamnaV pracovní dny na se snažíme na Vaše dotazy odpovídat okamžitě. V případě, že se nám to nepodaří, prosíme o shovívavost.

Máte otázky?Zajímá vás něco o výrobku?
Zeptejte se odborníků

Pro přidání příspěvků se prosím přihlašte

Na dotaz "Hein Klasik R 1" jsme nenašli záznam v našem diskuzním fóru.

Víte že?

Jsme certifikovaní prodejci

Jsme certifikovaní prodejci krbových kamen ABX, HAAS+SOHN, Jotul, Nordica, Edilkamin, Romotop, Prity, Kvs ekodivize

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba: Po - Čt 8:00 - 16:00 | Pá 8:00 - 15:00, So a Ne zavřeno

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.