Hein Klasik R 1

QR kód produktu

Na objednávku

doprava zdarma

Dostupnost: Na objednávku
Běžná cena: 113 740 Kč
Ušetříte: 5 687 (5.0 %)

Naše cena: 108 053 Kč včetně DPH

Výrobce: Hein, Kód výrobku: 09690

Kachlová kamna Hein KLasik R 1 jsou volně stojící válcová sloupová kamna o hodinovém výkonu 2–8kW.
Špičkové topeniště Romotop KV 075 s jednoduchým nebo dvojitým prosklením (dvojí sklo je vhodné pro rodiny s malými dětmi – na objednávku za 3240,–Kč)). , uvnitř je integrovaný akumulační výměník AKU-001.majií CPV – centrální přívod vzduchu z exteriéru, volitelně automatické regulace průběhu hoření
Barevný odstín glazury kachlů nabízíme dle vlastního výběru z více než 80ti možností. Kachle již nachystány v segmentech – rychlá a jednoduchá stavba, projekt nabízí určitou individuální úpravu
dávka paliva 0,5 – 5 kg , tepelná setrvačnost 3–6 hodin

Kachlová kamna Klasik R 1 jsou dodávána v rozloženém stavu – jako stavebnice kachlových kamen. Instalaci by měla provést odborná firma – krbař. V případě stavby svépomocí je možno dodat kachle v segmentovém stavu – tzn. po prstencích. Cena kamen nezahrnuje automatickou regulaci a dveřní spínač (vč.kabelu). Je možno objednat na našich stránkách v sekci příslušenství ke kamnům HEIN.

Drobné nepřesnosti ve velikosti, pravoúhlosti a rovinnosti ploch, rozdíly v odstínu a efektech glazury, jsou nedílnou součásti tohoto keramického výrobku. Výskyt drobných vlasových trhlin v glazuře je přípustný a není považován za vadu.

O Hein Klasik R 1 zjistíme vše. Zeptejte se nás a rádi odpovíme! dotaz kamnaV pracovní dny na se snažíme na Vaše dotazy odpovídat okamžitě. V případě, že se nám to nepodaří, prosíme o shovívavost.

Máte otázky?Zajímá vás něco o výrobku?
Zeptejte se odborníků

Pro přidání příspěvků se prosím přihlašte

Na dotaz "Hein Klasik R 1" jsme nenašli záznam v našem diskuzním fóru.

Do 28.2.2017 opravdu bez navýšení

Nezapomeňte, že splátky CETELEM bez navýšení platí do 28.2.2017 . Pokud výrobek do 6ti měsíců zaplatíte, nebude Vás to stát ani korunu navíc!

Sleva na krbová kamna pro registrované

Víte, že jako registrovaný zákazník máte možnost nakupovat výrobky většiny výrobců kamen se slevou 3%? Stačí se zaregistrovat a přihlásit. Vaše ceny budou aktualizované. Přejeme příjemné nakupování :)

Víte že?

Jsme certifikovaní prodejci

Jsme certifikovaní prodejci krbových kamen ABX, HAAS+SOHN, Jotul, Nordica, Edilkamin, Romotop, Prity, Kvs ekodivize

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba: Po - Čt 8:00 - 16:00 | Pá 8:00 - 15:00, So a Ne zavřeno

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.