Haas+Sohn Zaslepovací sada Nivala

QR kód produktu

Na dotaz

doprava zdarma

Dostupnost: Na dotaz

Naše cena: 5 999 Kč včetně DPH

Výrobce: Haas+Sohn, Kód výrobku: 0432317006700

Zaslepovací sada ke kamnům Haas+Sohn Nivala. Slouží pro případ, že uživatel dočasně nechce používat teplovodní výměník. Výměník se odejme a na jeho místo nasadí zaslepovací sada. Po odejmutí výměníku budou mít kamna parametry jako model bez výměníku.

O Haas+Sohn Zaslepovací sada Nivala zjistíme vše. Zeptejte se nás a rádi odpovíme! dotaz kamnaV pracovní dny na se snažíme na Vaše dotazy odpovídat okamžitě. V případě, že se nám to nepodaří, prosíme o shovívavost.

Máte otázky?Zajímá vás něco o výrobku?
Zeptejte se odborníků

Pro přidání příspěvků se prosím přihlašteVýsledky hledání 'Haas+Sohn Zaslepovací sada Nivala' v našem diskuzním fóru:

Re:Krbová kamna s výměníkem ABX FJORD

autor: Admin

dobrý den, uvedená kamna již nelze dodat.
Posílám link na aktuální kamna s výměníkem :
https://www.krbova-kamna.com/krbova-kamna-s-vymenikem-k.html

Výměníky lze odejmou u vybraných modelů od české firmy Haas+Sohn – poznáte to podle toho, že v nabídce máme položku “ zaslepovací sada “ .

V případě dalších dotazů, napište
Petr Vávra
www,krbova-kamna.com


Re:Možnost topení bez připojeního teplovodního okruhu

autor: Admin

Dobrý den,
ve většině návodů k topidlům s výměníkem je výrazně napsáno, že provoz bez zapojeného topného systému je zakázán. Důvodem je to, že pokud by z výměníku nebylo odebíráno teplo, došlo by k jeho zničení.

Řešením by byla vybraná kamna s výměníkem od firmy Haas+Sohn. K některým modelům je možno dokoupit zaslepovací sadu. Ta je uzpůsobena k tomu, aby se jí nahradil výměník. Tedy vyjmete výměník, nahradíte jej záslepkou a topíte v kamnech bez výměníku. A až bude topný okruh připraven, zase výměník nasadíte.

Petr vávra
krbova-kamna.com


Re: Vychlazovací smyčka u kamen Haas

autor: Kam.Ob

Dobrý den,

jak jsem Vás již telefonicky informovala, krbová kamna Haas+Sohn Trino s výměníkem nemají vyměnitelný výměník ani možnost dokoupení vychlazovací smyčky. Krbová kamna Haas+Sohn Grand Max s výměníkem mají vyměnitelný výměník, lze je po nainstalování zaslepovací sady (cena 1.840,-Kč) a vyjmutí výměníku provozovat bez napojení na radiátory. Ani k těmto kamnům však nelze dokoupit vychlazovací smyčku. Proti výpadku el. proudu je nutné je zabezpečit jiným způsobem. Rozlišujte prosím mezi modely krbových kamen HAAS+SOHN GRAND MAX a GRAND MAX PLUS
V případě dalších dotazů nás, prosím, opět kontaktujte.

Přeji pěkný den


Dagmar Figallová
obchodní asistentka


Re: Krbová kamna Haas+sohn Mantova

autor: Admin

Dobrý den,

krbová kamna Haas+Sohn Mantova nemají vyměnitelný výměník, dodatečně jej tedy nelze nainstalovat.

Tuto možnost mají např. kamna Haas+Sohn Adria II, Haas+Sohn Adria Max, jsou však již dostupná pouze v provedení s výměníkem. Takže pokud zvažujete koupi kamen s možností vyměnitelného výměníku, bylo by nutné dokoupit zaslepovací sadu.
Vyměnitelný výměník mají i kamna Haas+Sohn Grand Max - šedá dlažba, případně Grand Max Plus a Kalmar.
Pokud budete mít další dotazy, opět nás, prosím, kontaktujte.

Přeji pěkný den


Dagmar Figallová
obchodní asistentka
www.krbova-kamna.com


Re: Krbová kamna HAAS+SOHN ARKTIC - koupit výměník?

autor: Admin

Dobrý den, děkujeme za dotaz.

Bohužel do " starého " modelu kamen Haas+sohn ARKTIC není možno výměník doinstalovat.

Variantou by byl nákup HAAS+SOHN ARKTIC 12 s výměníkem + salepovací sada.

http://www.krbova-kamna.com/haassohn-zaslepovaci-sada-arktic-12-p.html

V případě zájmu bych Vám zjistil dostupnost.

Přeji hezký den / Best regards


Petr Vávra


Re: Kamna HAAS+SOHN nezapojení teplovodního výměníku

autor: Admin

Dobrý den,

Teplovodní výměník je součástí topeniště. Pokud by výměník nebyl napojen na odběr tepla, došlo by k jeho zničení. Ke kamnům s výměníkem od firmy HAAS+SOHN je možno dokoupit zaslepovací sadu. Výměník je v kamnech upevněn cca 16 šrouby. Po odšroubování šroubů je možno výměník s celou zadní stěnou odejmout a nahradit zaslepovací sadou a kamna provozovat bez napojení na teplovodní systém. Po čase je možno výměník opět nainstalovat. Nebo naopak, pokud koupíte kamna bez výměníku ( taková, která jsou v nabídce i v modifikaci s výměníkem), můžete později výměník dokoupit a doinstalovat. Zaslepovací sady a teplovodní výměníky naleznete v sekci Příslušenství k Haas+Sohn. Pokud uvažujete o zapojení výměníku za cca 2-3 roky, zvážil bych koupi kamen bez výměníku a výměník dokoupil až to bude aktuální.Přeji hezký den / Best regards


Petr Vávra


Re: Kamna s výměníkem Prity AM W12 s výměníkem

autor: Admin

Dobrý den, to nelze.

Ve většině případů ( kamna ABX, Haas+Sohn, LA NORDICA, PRITY) je teplovodní výměník součástí topeniště. Pokud by výměník nebyl napojen na odběr tepla, došlo by k jeho zničení. Ke krbovým kamnům s výměníkem od firmy HAAS+SOHN je možno dokoupit zaslepovací sadu. Výměník je v kamnech upevněn cca 16 šrouby. Po odšroubování šroubů je možno výměník s celou zadní stěnou odejmout a nahradit zaslepovací sadou a kamna provozovat bez napojení na teplovodní systém. Po čase je možno výměník opět nainstalovat. Nebo naopak, pokud koupíte krbovánebo kachlová kamna bez výměníku ( taková, která jsou v nabídce i v modifikaci s výměníkem), můžete později výměník dokoupit a doinstalovat. Zaslepovací sady a teplovodní výměníky naleznete v sekci Příslušenství k Haas+Sohn.U kamen Prity tvoří výměník většinu spalovací komory - proto pokud jej poškodíte provozováním bez zapojeného okruhu, můžete kamna vyhodit. Ke kamnům Prity záslepka neexistuje.

Přeji hezký den


Petr Vávra


Re: Krbová kamna ABX Bavaria K 4634-7 s výměníkem

autor: admin

Dobrý den, krbová a kachlová kamna Haas+sohn s výměníkem jsou konstrukčně stavěna tak, že je možno výměník vyjmout a nahradit zaslepovací sadou.

U značky ABX toto tak úplně nefunguje. Výměník je šroubovaný, proto není problém jej vyjmout. Ale je to zásah do kamen, takže uživatel ztrácí záruku. V případě, že jsou kamna po záruce, doporučuji kontaktovat servis a dohodnout se , jak postupovat - jestli přijede technik a provede výměnu, nebo to provedete svépomocí a ni vám pouze pošlou díly.

Příjem reklamací, zásilkový prodej náhradních dílů
Veronika Černá tel. : +420 412 372 147
GSM : +420 602 524 794
fax : +420 412 371 242
e-mail : nahradnidily@abx.cz

Přeji hezký den
Petr Vávra


Re: Grand max

autor: admin

Dobrý den,
pokud jsou na zadní straně kamen 2 vývody, je to výstup teplé vody (nahoře) a vstup studené (dole) – jedná se tedy o kamna s výměníkem. Tato musí být vždy napojena na teplovodní systém (radiátory). Ke kamnům značky Haas+Sohn je možné dokoupit zaslepovací sadu a kamna pak provozovat bez napojení na teplovodní systém.
V detailu u kamen Grand Max najdete jak návod, tak i montáž a demontáž výměníku včetně nákresu.

Přeji hezký den.

Dagmar Figallová
obchodní asistentka


Re: Prity W 17

autor: admin

Dobrý den, u kamen PRITY výměník tvoří spalovací komoru - není šamot. Pokud byste topil bez zapojení okruhu by došlo k jeho spálení.

U kamen od firmy Haas+sohn je možno zakoupit zaslepovací sadu a výměník dočasně vyjmout a topit bez výměníku.
Petr vávra


Víte že?

Jsme certifikovaní prodejci

Jsme certifikovaní prodejci krbových kamen ABX, HAAS+SOHN, Jotul, Nordica, Edilkamin, Romotop, Prity, Kvs ekodivize

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba prodejny: Po - Čt 8:30 - 15:00
Pá zavřeno, eshop v provozu

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.