Aduro 3 se zásuvkou - horní vývod

QR kód produktu

Na dotaz

doprava zdarma

Tento produkt má varianty (vyberte kliknutím níže) :

Výrobce: Aduro, Kód výrobku: 09110703.1

Dánská krbová kamna Aduro 3 se zásobníkem mají jmenovitý výkon 5 kW , regulovatelný v rozmezí 2 až 7 kW. Účinnost je v rozmezí 77 až 79%.

Krbová kamna Aduro 3 jsou vyrobena z ušlechtilé oceli, dvířka + horní konvekční díl + kryt zásuvky z litiny. Jedná se o dvouplášťová kamna – vyzdívka kamen: litinový rošt + šamot kolem roštu, boky ze šamotu, zadní deska skamolex (s otvory terciálního vzduchu).

Krbová kamna Aduro 3 se zásobníkem se vyrábějí s horním nebo zadním vývodem ( kamna mají pouze 1 vývod – je nutno jej v objednávce specifikovat). Maximální délka polen 32 cm. Rozměry spalovací komory : výška 260 x šířka 330 x hloubka 260 mm. Součástí kamen je i automatická regulace Aduro Tronic – regulace přívodu primárního vzduchu – výrazná úspora paliva.

Krbová kamna Aduro jsou testována dle EN13240 a mimo to všechna kamna vlastní všechny evropské certifikáty – DIN+ (Německo), SWEDCERT (Švédsko), SINTEF (Norsko), NORDIC ECO-LABEL (celá Skandinávie).

Prodloužená záruka 5let.

O Aduro 3 se zásuvkou - horní vývod zjistíme vše. Zeptejte se nás a rádi odpovíme! dotaz kamnaV pracovní dny na se snažíme na Vaše dotazy odpovídat okamžitě. V případě, že se nám to nepodaří, prosíme o shovívavost.

Máte otázky?Zajímá vás něco o výrobku?
Zeptejte se odborníků

Pro přidání příspěvků se prosím přihlašte

Na dotaz "Aduro 3 se zásuvkou - horní vývod" jsme nenašli záznam v našem diskuzním fóru.

Víte že?

Jsme certifikovaní prodejci

Jsme certifikovaní prodejci krbových kamen ABX, HAAS+SOHN, Jotul, Nordica, Edilkamin, Romotop, Prity, Kvs ekodivize

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba: Po - Čt 8:00 - 16:00 | Pá 8:00 - 15:00, So a Ne zavřeno

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.