ADURO 3 se zásuvkou

QR kód produktu

Na dotaz

doprava zdarma

Tento produkt má varianty (vyberte kliknutím níže) :

Výrobce: Aduro, Kód výrobku: 09110703

Aduro 3 jsou moderní konvekční krbová kamna s elegantní zakulacenou přední litinovou částí a zakulacenými boky, které tvoří působivé a ladné křivky. Tento tvar dovoluje kamna Aduro 3 umístit i do rohu místnosti. Konstrukce je jednoduchá a nadčasová bez nadbytečných detailů. Celá přední část kamen se vyrábí ze speciální kamnářské litiny té nejvyšší kvality. Litina je velmi odolný materiál, absorbující teplo a má krásný povrch. Výsledky spalování těchto kamen certifikovaných Swan jsou jedny z nejlepších, proto kamna Aduro 3 doporučuje např. dánský spotřebitelský magazín „TÆNK“.

Kamna mají primární přívod vzduchu (pod rošt), sekundární přisávání (fungující i jako velice funkční oplach skla dvířek pro zajištění max. čistoty a bezvadného pohledu na plameny) a terciální přisávání (přívod předehřátého vzduchu z mezipláště přímo do plynů vycházejících z plamenů, což zajistí shoření plynů a vyšší účinnost kamen). Krbová kamna obsahují regulátor Aduro-tronic, systém regulace, který za Vás reguluje přisávání primárního vzduchu a zajišťuje optimální množství přívodu vzduchu a ideální proces spalování.

Spodní část kamen (pod spalovací komorou) tvoří velice praktický vysouvací zásobník na kolejničkách, který se používá na uskladnění několika polen, třísek, podpalovače, rukavice apod.. Prostě všech věcí, které u kamen musí být, ale není na ně zrovna hezký pohled. Díky tomuto zásobníku je máte vždy po ruce a přitom Vám „nehyzdí“ interiér.

O ADURO 3 se zásuvkou zjistíme vše. Zeptejte se nás a rádi odpovíme! dotaz kamnaV pracovní dny na se snažíme na Vaše dotazy odpovídat okamžitě. V případě, že se nám to nepodaří, prosíme o shovívavost.

Máte otázky?Zajímá vás něco o výrobku?
Zeptejte se odborníků

Pro přidání příspěvků se prosím přihlašte

Na dotaz "ADURO 3 se zásuvkou" jsme nenašli záznam v našem diskuzním fóru.

Víte že?

Jsme certifikovaní prodejci

Jsme certifikovaní prodejci krbových kamen ABX, HAAS+SOHN, Jotul, Nordica, Edilkamin, Romotop, Prity, Kvs ekodivize

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba: Po - Čt 8:00 - 16:00 | Pá 8:00 - 15:00, So a Ne zavřeno

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.