Želetavská krbová vložka E1Dvo s výměníkem

QR kód produktu

Na dotaz

doprava zdarma

Dostupnost: Na dotaz

Naše cena: 75 784 Kč včetně DPH

Výrobce: Brabenec - Želetava, Kód výrobku: 0100871

Želetavská krbová vložka E1Dvo s výměníkem má celkový regulovatelný výkon v rozmezí 11 – 17 kW, výkon do výměníku je regulovatelný v rozmezí 7 – 11 kW. Objem vody ve výměníku je 30 litrů. Minimální tah komína 10 Pa. Vývod kouřovodu zadní. Obsah prachu (TLZ) ve spalinách (10 % O2)59 mg/Nm³, obsah CO ve spalinách (13 % O2)1250 mg/Nm³, teplota spalin 230°C. Splňuje ekonomické normy B-VG §15a, BlmSchV, ČSN-EN-13229

Želetavská krbová vložka E1Dvo, má účinnost 80% díky regulace přívodu primárního a sekundárního vzduchu. Topeniště je vyloženo šamotem. Speciální kotlový plech tloušťky 4 mm zajišťuje vysokou žáruvzdornost. Součástí vložky je popelník a rošty. Lze naložit celou spalovací komoru, doba hoření 12 hod.

Pohodlně vytopí rodinný dům, chatu nebo chalupu. Doporučujeme z hlediska účinnosti a bezpečnosti celého systému zapojit do systému akumulační nádrž o velikosti 800 až 1000 litrů. Pozor tato vložka je velice náročná na kvalitu dřeva. Je tedy nutné dbát na to, abyste topili pouze dokonale vysušeným dřevem se zbytkovou vlhkostí do 20 % (2 roky sušené v suchém a větraném prostoru).

Palivo: dřevo, dřevěné brikety. Maximální délka polen 55 cm.

O Želetavská krbová vložka E1Dvo s výměníkem zjistíme vše. Zeptejte se nás a rádi odpovíme! dotaz kamnaV pracovní dny na se snažíme na Vaše dotazy odpovídat okamžitě. V případě, že se nám to nepodaří, prosíme o shovívavost.

Máte otázky?Zajímá vás něco o výrobku?
Zeptejte se odborníků

Pro přidání příspěvků se prosím přihlašte

Na dotaz "Želetavská krbová vložka E1Dvo s výměníkem" jsme nenašli záznam v našem diskuzním fóru.

Víte že?

Jsme certifikovaní prodejci

Jsme certifikovaní prodejci krbových kamen ABX, HAAS+SOHN, Jotul, Nordica, Edilkamin, Romotop, Prity, Kvs ekodivize

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba prodejny: Po - Čt 8:30 - 15:00
Pá zavřeno, eshop v provozu

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.