Želetavská kamna Zeus - diana+mima, nerez lesk+picasso

QR kód produktu

Na objednávku

doprava zdarma

Dostupnost: Na objednávku

Naše cena: 73 014 Kč včetně DPH

Tento produkt má varianty (vyberte kliknutím níže) :

Výrobce: Brabenec - Želetava, Kód výrobku: 09806.1

Želetavská kachlová kamna ZEUS vzor kachle diana+ mima, barva nerez lesk + picasso o regulovatelném výkonu 7 – 11kW mají účinnost 80% (jednu z nejvyšších na trhu) díky přívodu primárního a sekundárního vzduchu a použitím tří deflektorů, které zabraňují odchodu tepla do komína. Jsou schopna vytopit prostor o objemu 120 – 200 m3.Centrální přívod vzduchu (CPV) kamna nemají, ale lze ho objednat za příplatek 2000,–Kč.

Tato kamna se vyrábějí i s teplovodním výměníkem.(viz kachlová kamna s výměníkem). 

Kachlová kamna jsou určena k vytápění obytných a společenských místností s obyčejným prostředím a nejsou určeny k nepretržitému provozu. Kamna jsou sestavena z vložky a keramického opláštení. Vložka je konstruovaná jako svařenec ze žáruvzdorného plechu tlouštky 4 mm se spalovací komorou vyloženou odnímatelným šamotem nebo vermekulitem . Spalovací komora je uzavřena dvířky s rovinným žáruvzdorným sklem. Podle různých modifikací jsou vložky osazeny rošty. Primární spalovací vzduch je ovládaný regulační klapkou na spodní hraně dvířek. Sekundární vzduch je regulovatelný klapkou umístěnou pod dvířky.

Použitelné palivo: dřevo, dřevěné brikety. Maximální délka polen je 33 cm.

Drobné nepřesnosti ve velikosti, pravoúhlosti a rovinnosti ploch, rozdíly v odstínu a efektech glazury, jsou nedílnou součásti tohoto keramického výrobku. Výskyt drobných vlasových trhlin v glazuře je přípustný a není považován za vadu.

O Želetavská kamna Zeus - diana+mima, nerez lesk+picasso zjistíme vše. Zeptejte se nás a rádi odpovíme! dotaz kamnaV pracovní dny na se snažíme na Vaše dotazy odpovídat okamžitě. V případě, že se nám to nepodaří, prosíme o shovívavost.

Máte otázky?Zajímá vás něco o výrobku?
Zeptejte se odborníků

Pro přidání příspěvků se prosím přihlašte

Na dotaz "Želetavská kamna Zeus - diana+mima, nerez lesk+picasso" jsme nenašli záznam v našem diskuzním fóru.

Víte že?

Jsme certifikovaní prodejci

Jsme certifikovaní prodejci krbových kamen ABX, HAAS+SOHN, Jotul, Nordica, Edilkamin, Romotop, Prity, Kvs ekodivize

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba: Po - Čt 8:00 - 16:00 | Pá 8:00 - 15:00, So a Ne zavřeno

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.