Želetavská kamna Nut

QR kód produktu

Na objednávku

doprava zdarma

Cena od: 111 675 Kč

Tento produkt má varianty (vyberte kliknutím níže) :

Výrobce: Brabenec - Želetava, Kód výrobku: 09748

Želetavská kachlová kamna Nut MK mají jmenovitý výkon 7 kW, maximální výkon 11 kW, účinnost nejméně 80% (jednu z nejvyšších na trhu) díky přívodu primárního, sekundárního a terciálního vzduchu (bezroštová krbová vložka E2 bez možnosti teplovodního výměníku). Vývod kouřovodu zadní, horní na zakázku. Minimální tah komína je 10Pa.

Výška osy odtahového středu: 1070, 1320, 1570 mm.

Kachlová kamna jsou určena k vytápění obytných místností, rekreačních zařízení i pracovních míst, kde je záměrem zvýšení tepelné pohody, ke které přispívá i vjem z pohledu na plamen. Kamna jsou sestavena z vložky a keramického opláštění. Vložka je konstruovaná jako svařenec ze žáruvzdorného plechu tloušťky 4 mm.

Spalovací komora je uzavřena dvířky s rovinným žáruvzdorným sklem s teplotní odolností až 900°C. Skelet krbové vložky je chráněn speciální žáruvzdornou barvou. Podle různých modifikací jsou vložky osazeny rošty. Primární spalovací vzduch je ovládaný regulační klapkou na spodní hraně dvířek. Sekundární vzduch je regulovatelný klapkou umístěnou pod dvířky. 

Použitelné palivo: dřevo a dřevěné brikety. Maximální délka polen 33 cm.

Standardní provedení: typ kachle hladká, barva kachle bílá lesk a červená
Na objednávku: kachle hladká, barva zelená

Drobné nepřesnosti ve velikosti, pravoúhlosti a rovinnosti ploch, rozdíly v odstínu a efektech glazury, jsou nedílnou součásti tohoto keramického výrobku. Výskyt drobných vlasových trhlin v glazuře je přípustný a není považován za vadu.

O Želetavská kamna Nut zjistíme vše. Zeptejte se nás a rádi odpovíme! dotaz kamnaV pracovní dny na se snažíme na Vaše dotazy odpovídat okamžitě. V případě, že se nám to nepodaří, prosíme o shovívavost.

Máte otázky?Zajímá vás něco o výrobku?
Zeptejte se odborníků

Pro přidání příspěvků se prosím přihlašteVýsledky hledání 'Želetavská kamna Nut' v našem diskuzním fóru:

Kachlová kamna Želetava Afrodita mini - informace

autor: Vas dotaz

Vážení!
Mám v úmyslu zakoupit u Vás ŽELETAVSKÁ KAMNA AFRODITA mini.
Dříve než tak učiním, chtěl bych se ujistit o některých detailech.

1 předpokládám, že kamna mají rošt a popelník. Na fotografii na Vašem „webu“ se zdá, že popelník je volně přístupný bez nutnosti otvírání dvířek, což bych uvítal. Potvrďte mi prosím tuto domněnku.
2 zajímá mě, zda jsou kamna dodávána v celku, tak jak jsou na fotografii, a nebo jako stavebnice z více dílů s možností sestavit je na místě. Při hmotnosti 200kg a nutnosti kamna dopravit do místností přes sedm schodů musím zajisti přiměřené množství lidí. Nemám žádnou techniku pro manipulaci s tak těžkými břemeny.
3 až dosud jsem při nákupech na Internetu zboží platil při převzetí na místě „dobírkou“. Je pravda, že nejdražší zboží bylo za 15 000 Kč. Budete tento způsob platby akceptovat, nebo navrhnete jiný? Pokud jiný, jaký?
4 nedíval jsem se do Vaši nabídky příslušenství. Předpokládám však, že máte v nabídce kouřovody včetně kolen 90° s uzávěrem, umožňujícím čištění kouřovodu bez nutnosti jeho demontáže.

Měl bych zájem o kamna v hnědé barvě s vývodem spalin vrchem.


Víte že?

Jsme certifikovaní prodejci

Jsme certifikovaní prodejci krbových kamen ABX, HAAS+SOHN, Jotul, Nordica, Edilkamin, Romotop, Prity, Kvs ekodivize

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba: Po - Čt 8:00 - 16:00 | Pá 8:00 - 15:00, So a Ne zavřeno

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.