Vysočanka Kemas 8kW - prosklenná dvířka, hladké kachle

QR kód produktu

Na objednávku

doprava zdarma

Dostupnost: Na objednávku

Naše cena: 26 136 Kč včetně DPH

Tento produkt má varianty (vyberte kliknutím níže) :

Výrobce: Vysočanka, Kód výrobku: 09916.7

Stáložárná krbová kamna s kachlovým obkladem Vysočanka Kemas 8 kW – prosklenná dvířka, hladké kachle mají jmenovitý výkon 8kW jsou zvláště vhodná pro vytápění obytných, pracovních místností, pro ohřev potravin a tekutin. Varná plotna 0.17 m2. Průměrná účinnost 72 %.Průměrná teplota spalin 287°C. Minimální tah komína 15 Pa.

Jsou napojitelná ze zadní strany, na přání se vyrábí i s bočním vývodem.

Předností těchto kamen je hluboký spalovací prostor, malá spotřeba a dlouhá doba výhřevnosti.

Rozměry topeniště: šířka 200 mm, hloubka 260 mm, výška od roštu ke spodní straně dvířek 350 mm

Kamna jsou konstruována na spalování dřeva a hnědého uhlí.

O Vysočanka Kemas 8kW - prosklenná dvířka, hladké kachle zjistíme vše. Zeptejte se nás a rádi odpovíme! dotaz kamnaV pracovní dny na se snažíme na Vaše dotazy odpovídat okamžitě. V případě, že se nám to nepodaří, prosíme o shovívavost.

Máte otázky?Zajímá vás něco o výrobku?
Zeptejte se odborníků

Pro přidání příspěvků se prosím přihlašteVýsledky hledání 'Vysočanka Kemas 8kW - prosklenná dvířka, hladké kachle' v našem diskuzním fóru:

Re: Kachlová krbová kamna

autor: Pet.Ma

Dobrý den
Je-li chata zvláště zděná a vytápěná jen víkendově, pak „nárazově, okamžitě“ ji na přijatelnou teplotu „nevytopí "ihned“ žádný tepelný zdroj , i v případě kamen jež jsou „výkonným zdrojem tepla“ to bude minimálně několik hodin trvat.


Kachlová kamna(klasická ) mají při vytápění v průměru nižší povrchovou teplotu pláště kachlí, proto se na co „nejrychlejší nastartování teploty“ a na jarní a podzimní přitápění kdy by nebylo vždy efektivní roztápět kachlová kamna dříve užívala kamna „stáložárná nebo násypná“ plechová (plech+šamot) nebo litinová, která byla schopna v případě potřeby zajistit rychlý náběh teploty a při užití uhelných paliv (hn. uh. brikety hn. uhlí atd.) byla i velice výkonným zdrojem, stávala většinou vedle kachláků nebo z druhé strany ve druhé místnosti.
V případě kachláků je na rychlejší vytopení výhodou mají-li velké varné litinové plotny jež dobře a hlavně rychleji intenzivněji předávají teplo.
Takovým možná dobrým kompromisem mezi kamny čistě kachlovými a krbovými (násypnými stáložárnými) mohou být „přenosná kachlová kamna vybavená šachtou“ jaké vyrábí např. „vysočanka“
'Odkaz'
Jako primární záruční palivo v návodu uvádí dřevo, jako pozáruční palivo se připouští hnědé uhlí, což je výhoda a je možné topit i násypným způsobem (šachta se naplní hn. uhlím a zapálí shora) čímž kamna mohou pracovat dlouhou dobu bez přikládky a postupně např. přez noc prostor vytemperovat, rovněž lze užít i hn. uhelné brikety, jež klasicky přiložíte v požadovaném množství spolu se dřevem a po odhoření na žhavé se přivře přívod vzduchu a kamna budou taktéž dlouho temperovat sama. Vedle kamen kachlových je rovněž (pro rychlejší náběh teploty) možné užít i jiná „kovová“ násypná kamna jako např. 'Odkaz' atd. Při volbě jakýchkoliv kamen je ještě podstatné určit si jejich výkon, který v případě nevytápěné chaty může být o něco vyšší.


Do 28.2.2017 opravdu bez navýšení

Nezapomeňte, že splátky CETELEM bez navýšení platí do 28.2.2017 . Pokud výrobek do 6ti měsíců zaplatíte, nebude Vás to stát ani korunu navíc!

Sleva na krbová kamna pro registrované

Víte, že jako registrovaný zákazník máte možnost nakupovat výrobky většiny výrobců kamen se slevou 3%? Stačí se zaregistrovat a přihlásit. Vaše ceny budou aktualizované. Přejeme příjemné nakupování :)

Víte že?

Jsme certifikovaní prodejci

Jsme certifikovaní prodejci krbových kamen ABX, HAAS+SOHN, Jotul, Nordica, Edilkamin, Romotop, Prity, Kvs ekodivize

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba: Po - Čt 8:00 - 16:00 | Pá 8:00 - 15:00, So a Ne zavřeno

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.