Unico Nemo 6 - 16 kW 2B

QR kód produktu

NELZE OBJEDNAT

doprava zdarma

Tento produkt má varianty (vyberte kliknutím níže) :

Výrobce: Unirol , Kód výrobku: 0100858

Bezroštová krbová vložka s teplovodním výměníkem Unico Nemo 6–16 kW 2B má celkový jmenovitý výkon 16 kW, jmenovitý výkon do výměníku (vody) je 13 kW a výkon do vzduchu 3 kW. Účinnost 78 %. Externí přívod vzduchu má průměr 100 mm. Objem vodního výměníku je 31 litrů.

Díky vhodně navržené konstrukci 100% uzavřené spalovací komory se podařilo spojit vynikající energetické parametry (výkon, účinnost, čistota zplodin) účinku a dokonale čisté sklo.

Primární i sekundární vzduch potřebný pro správné spalování, je dodáván zvenčí otvorem o průměru 125 mm a prostřednictvím inovativních systémů je rozváděn na primární vzduch přiváděný do spodní části vložky a širokými kanály kolektoru umístěné v horní části skla, kde je dostatečně zahřátý, aby byla zajištěna dokonalá čistota skla. Další kanály přivádí sekundární vzduch do kolektoru umístěného v horní části zadní stěny, což vytváří účinný systém dopalování plynů.

Krbové vložky jsou vhodné pro pasivní domy, domy s rekuperací, klimatizací, s digestoří s odsáváním ven, restaurací, hotelů…

Palivo: dřevo, dřevěné brikety.

O Unico Nemo 6 - 16 kW 2B zjistíme vše. Zeptejte se nás a rádi odpovíme! dotaz kamnaV pracovní dny na se snažíme na Vaše dotazy odpovídat okamžitě. V případě, že se nám to nepodaří, prosíme o shovívavost.

Máte otázky?Zajímá vás něco o výrobku?
Zeptejte se odborníků

Pro přidání příspěvků se prosím přihlašte

Na dotaz "Unico Nemo 6 - 16 kW 2B " jsme nenašli záznam v našem diskuzním fóru.

Víte že?

Jsme certifikovaní prodejci

Jsme certifikovaní prodejci krbových kamen ABX, HAAS+SOHN, Jotul, Nordica, Edilkamin, Romotop, Prity, Kvs ekodivize

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba prodejny: Po - Čt 8:30 - 15:00
Pá zavřeno, eshop v provozu

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.