Thorma Bozen b - bílý

QR kód produktu

Na dotaz

doprava s příplatkem

Výrobce: Thorma, Kód výrobku: F1451752011

Krbová kamna Thorma Bozen b – bílý smalt mají jmenovitý výkon 5 kW a regulovatelný výkon v rozmezí 2.5 až 7.5 kW. Jsou schopna vytopit prostor o objemu 48 až 124 m3. Spotřeba při jmenovitém výkonu je 1.95 kg suchého dřeva za hodinu nebo 1.3 kg uhelných briket za hodinu.

Udávaná energetická účinnost je 78%. Výška po spodní okraj odtahového hrdla je 709 mm. Je možno objednat provedení v bílé, béžové nebo černé barvě.

Jedná se o jednoplášťová kamna, ohniště je vyšamotováno. Povrchová úprava je smaltovaný plech. Kamna mají varnou plotýnku a otočný rošt.

Rozměry ohniště: šířka 20 cm, hloubka 20 cm, výška 40 cm. Rozměry prosklení: šířka 15 cm, výška 25 cm. Rozměr přikládacího otvoru: 296×174mm.

Použitelné palivo: dřevo dřevní brikety, hnědouhelné brikety a kusové uhlí.

ILUSTRAČNÍ FOTO.

Český návod začíná od strany 3.

Recenze našich zákazníků, kteří si koupili Thorma Bozen b - bílý

ID recenze: 6554597

Hledala jsem kamna - petry, tak aby se vešli do vymezeného prostoru, který je úzký, a tak, aby vytopila resp. temperovala prostor chaty. Původně jsem uvažovala o nákupu z bazaru, ale kamna, která jsem nakonec zvolila se mi zalíbila na první pohled. Především prosklení horních dvířek. Dobrá obdoba krbových kamen. To samozřejmě starší typy kamen nemají. Připadají mi i cenově dostupné. Vyhovuje mi velikost kamen, technické parametry i barevné provedení.

O Thorma Bozen b - bílý zjistíme vše. Zeptejte se nás a rádi odpovíme! dotaz kamnaV pracovní dny na se snažíme na Vaše dotazy odpovídat okamžitě. V případě, že se nám to nepodaří, prosíme o shovívavost.

Máte otázky?Zajímá vás něco o výrobku?
Zeptejte se odborníků

Pro přidání příspěvků se prosím přihlašte

Na dotaz "Thorma Bozen b - bílý" jsme nenašli záznam v našem diskuzním fóru.

Víte že?

Jsme certifikovaní prodejci

Jsme certifikovaní prodejci krbových kamen ABX, HAAS+SOHN, Jotul, Nordica, Edilkamin, Romotop, Prity, Kvs ekodivize

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba: Po - Čt 8:00 - 16:00 | Pá 8:00 - 15:00, So a Ne zavřeno

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.