Thorma Alicante Aqua - černý

QR kód produktu

Na dotaz

doprava zdarma

Výrobce: Thorma, Kód výrobku: F9478630610

Krbová vložka Thorma Alicante Aqua s teplovodním výměníkem v provedení černý plech, rovné sklo, rovná dvířka má jmenovitý výkon 8 kW – z toho výkon do místnosti je 4 kW a výkon teplovodního výměníku je 4 kW. Objem výměníku je 10.5 litru a teplosměnná plocha je m2. Vložka je schopna vytopit prostor o objemu 98 až 190 m3. Spotřeba paliva při jmenovitém výkonu: 2.2 kg/hod dřeva nebo 1.7 briket. Účinnost vložky je 82% pro kusové dřevo a 70.5% pro hnědouhelné brikety.

Jedná se o ocelovou vložku, topeniště je vyloženo nehořlavým materiálem, rošt je litinový. Krbová vložka Thorma Alicante Aqua má hrdlo pro přisávání vzduchu z exteriéru.

Rozměry skla: výška 47 cm, šířka 37 cm. Rozměry topeniště: šířka 37 cm, hloubka 26 cm, výška vzadu 28 cm, výška vepředu 42 cm.

V topeništi je zpravidla zábrana proti vypadávání dřeva – tyč, kterou můžete vyměnit za zábranu hřeben. Zábranu hřeben je možné dokoupit za 200,–Kč.(sekce – příslušenství ke kamnům Thorma. V případě objednání s vložkou bude záhrana účtována se slevou 10%).

Použitelné palivo: dřevo, dřevní brikety nebo hnědouhelné brikety.

Tento model má rovná dvířka, která jsou zasklena tepelně vysokoodolným keramickým sklem.

O Thorma Alicante Aqua - černý zjistíme vše. Zeptejte se nás a rádi odpovíme! dotaz kamnaV pracovní dny na se snažíme na Vaše dotazy odpovídat okamžitě. V případě, že se nám to nepodaří, prosíme o shovívavost.

Máte otázky?Zajímá vás něco o výrobku?
Zeptejte se odborníků

Pro přidání příspěvků se prosím přihlašte

Instalace krbové vložky Alicante

Tom.He

Dobrý den, jak se dá krbová vložka Alicante obezdít? Chtěl bych ji mít zabudovanou do zdi. Jsou na to nějaké tabulky, návody, reference?

Reagovat lze po přihlášení
RE: Re:Instalace krbové vložky Alicante

Pet.V

Dobrý den, krbová vložka je určena k obestavbě. Určující normou je ČSN 73 4230. V případě, že jste ze severní moravy, mohu nabídnout kontakt jak na topenáře k zapojení teplovodního okruhu, tak i na krbaře pro stavbu krbu. Petr vávra krbova-kamna.com

Reagovat lze po přihlášení

Na dotaz "Thorma Alicante Aqua - černý" jsme nenašli záznam v našem diskuzním fóru.

Víte že?

Jsme certifikovaní prodejci

Jsme certifikovaní prodejci krbových kamen ABX, HAAS+SOHN, Jotul, Nordica, Edilkamin, Romotop, Prity, Kvs ekodivize

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba: Po - Čt 8:00 - 16:00 | Pá 8:00 - 15:00, So a Ne zavřeno

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.