SVT-Wamsler OF 804 Kamino černý Mátra

QR kód produktu

Na dotaz

doprava zdarma

Dostupnost: Na dotaz

Naše cena: 11 409 Kč včetně DPH

Výrobce: SVT-Wamsler, Kód výrobku: 123006

Krbová kamna SVT-Wamsler OF 804 Kamino černý Mátra mají jmenovitý výkon 8 kW, maximální výkon 10 kW. Kamna jsou schopna vytopit prostor o objemu 160 až 200 m3, při spotřebě paliva 2 až 3 kg za hodinu, doba hoření 8–10 hodin, maximální délka polen je 35 cm. Uváděná účinnost je 75–80%. Kamna mají přívod terciálního vzduchu ( systém dvojího spalování).

Kamna jsou vyrobena z kombinace litiny a ocelového plechu. Litinová je horní deska, přední strana a výstupní hrdlo. Zbytek je ocelový plech. Spalovací komora je vyložena šamotem. Rozměry prosklení: šířka 270 x výška 200mm, přikládací otvor: šířka 330 mm a výška 260 mm. Rozměry topeniště: výška 520 mm, šířka 350mm, hloubka 200mm. Kamna mají otočný rošt.
Použitelné palivo: dřevo, ekobrikety, hnědouhelné brikety a kusové hnědé uhlí.

Recenze našich zákazníků, kteří si koupili SVT-Wamsler OF 804 Kamino černý Mátra

ID recenze: 3750677

- : Kamna dvouplášťová nejsou až tak dvouplášťová. Nevím proč ale venkovní plášť je taky žhavý jako kamna samá. Spodní dvířka do topného prostoru jsou o 1,5cm menší než otvor pro ně připravený, takže žhavé vypadává ven. Kamna musí být dole stále zavřená!

O SVT-Wamsler OF 804 Kamino černý Mátra zjistíme vše. Zeptejte se nás a rádi odpovíme! dotaz kamnaV pracovní dny na se snažíme na Vaše dotazy odpovídat okamžitě. V případě, že se nám to nepodaří, prosíme o shovívavost.

Máte otázky?Zajímá vás něco o výrobku?
Zeptejte se odborníků

Pro přidání příspěvků se prosím přihlašte

Na dotaz "SVT-Wamsler OF 804 Kamino černý Mátra" jsme nenašli záznam v našem diskuzním fóru.

Do 28.2.2017 opravdu bez navýšení

Nezapomeňte, že splátky CETELEM bez navýšení platí do 28.2.2017 . Pokud výrobek do 6ti měsíců zaplatíte, nebude Vás to stát ani korunu navíc!

Sleva na krbová kamna pro registrované

Víte, že jako registrovaný zákazník máte možnost nakupovat výrobky většiny výrobců kamen se slevou 3%? Stačí se zaregistrovat a přihlásit. Vaše ceny budou aktualizované. Přejeme příjemné nakupování :)

Víte že?

Jsme certifikovaní prodejci

Jsme certifikovaní prodejci krbových kamen ABX, HAAS+SOHN, Jotul, Nordica, Edilkamin, Romotop, Prity, Kvs ekodivize

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba: Po - Čt 8:00 - 16:00 | Pá 8:00 - 15:00, So a Ne zavřeno

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.