Sporák KVS 9170 Oliver

QR kód produktu

Na objednávku

doprava zdarma

Dostupnost: Na objednávku

Naše cena: 34 640 Kč včetně DPH

Výrobce: KVS Ekodivize, Kód výrobku: 0101190

NOVINKA. Kuchyňský sporák na pevná paliva s troubou KVS Moravia 9170 Oliver. Tento model nemá smaltované boky. Skelet je ošetřen nástřikem vypalovací barvou. Výkon sporáku je 6–8 kW. Rozsah výkonu zásisí na množství přikládaného paliva. Čelní strana je osazena litinovými dvířky s dřevěnými držadly (úchyty). 

Topeniště je vyložené šamotovými tvarovkami a litinovým roštem. Prosklená dvířka trouby jsou vybavena teploměrem. Trouba sporáku je smaltovaná z obou stran a uvnitř je zabudovaný drátěný program, jehož součástí je kovová mřížka a jeden hlubší pekáč.Spodní část sporáku je volná a vhodná k uložení paliva.

Vývod kouřovodu je umístěn symetricky ve středu sporáku, je možno zvolit zadní nebo horní napojení.Dopo­ručené palivo: dřevo, dřevní brikety. Maximální velikost polen: průměr 16 cm a délka 34 cm.

Tento výrobek získal certifikát, kterým splňuje požadavky na EKODESIGN lokálních topidel na tuhá paliva (2015/1185).

Sporák doplňuje rozměrovou řadu „devadesátek“ (typ 9100 a typ 9112) a „osmdesátek“ (typ 9103). „Sedmdesátka“ má šíři 720 mm (typ 9170) a byla zkonstruována na základě poptávky ze strany našich zákazníků, kteří nemají dostatek místa pro širší varianty. I v tomto sporáku najdou skvělého pomocníka v domácnosti a využijí ho k vaření, pečení a vytápění.

Konstrukce tohoto typu je zcela odlišná od předchozích výrobků. Hlavním rozdílem je to, že sporák OLIVER nemá vnější barevné smaltované opláštění, ale základní skelet je ošetřen nástřikem vypalovací barvou. Dále došlo ke spojení rámu plotny a varné plotny v jeden celek. Přesto je plotna členitá a má tři vyjímatelné díly, které se dají v případě čištění jednoduše sejmout. Tyto části plotny jsou malých rozměrů a lehké, proto bude manipulace s nimi velmi snadná. Sporák je napojitelný na komín z plotny nebo ze zadní strany a protože je vývod umístěn symetricky v jeho středu, není nutné určovat zda se jedná o levou nebo pravou variantu.

Čelní strana je osazena litinovými dvířky s dřevěnými držadly, která jsou také novinkou u tohoto typu a je možné je při provozu uchopit rukou bez použití chňapky. Spodní část je volně otevřená a vhodná k uložení paliva. Topeniště je tvořeno jako tradičně silnými šamotovými cihlami a pevným litinovým roštem. Tyto materiály jsou námi již léta ověřené, jsou odolné vysokým teplotám a vyznačují se pevností,stálostí tvaru a schopností déle temperovat. Do topeniště je možné vkládat polena o průměru až 16 cm a délce 34 cm. Doporučená paliva jsou dřevěné brikety a dřevo.

Trouba sporáku je smaltovaná z obou stran a uvnitř je zabudovaný drátěný program, jehož součástí je kovová mřížka a jeden hlubší pekáč. Dvířka topeniště i trouby jsou prosklená, tím spotřebiteli poskytují přímý pohled na hořící dřevo a umožňují vizuální kontrolu topení v topeništi a pečení v troubě. Teploměr na dvířkách trouby slouží k indikaci teploty v troubě.

O Sporák KVS 9170 Oliver zjistíme vše. Zeptejte se nás a rádi odpovíme! dotaz kamnaV pracovní dny na se snažíme na Vaše dotazy odpovídat okamžitě. V případě, že se nám to nepodaří, prosíme o shovívavost.

Máte otázky?Zajímá vás něco o výrobku?
Zeptejte se odborníků

Pro přidání příspěvků se prosím přihlašte

Na dotaz "Sporák KVS 9170 Oliver" jsme nenašli záznam v našem diskuzním fóru.

Víte že?

Jsme certifikovaní prodejci

Jsme certifikovaní prodejci krbových kamen ABX, HAAS+SOHN, Jotul, Nordica, Edilkamin, Romotop, Prity, Kvs ekodivize

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba prodejny: Po - Čt 8:30 - 15:00
Pá zavřeno, eshop v provozu

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.