Kamna na splátky již nenabízíme! Děkujeme za pochopení.

Proč zvolit úvěr?
 • stáváte se ihned majitelem zboží, se kterým můžete bez omezení disponovat
 • délku splácení můžete zvolit již od 6 měsíců
 • úvěr můžete předčasně doplatit a ukončit tak smlouvu o úvěru
 • můžete se pojsitit proti neočekávaným životním situacím (zdravotní komplikace, příp. nezaměstnanost)

Vybrali jsme a připravili jsme pro Vás nejvhodnější formy splátkového prodeje ve spolupráci se společností BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE (která v ČR užívá obchodní značku Cetelem).

Musíte splňovat pouze tyto základní podmínky:

 • občan EU: prokážete platným občanským průkazem
 • věk od 18ti let
 • pravidelný a trvalý zdroj příjmu (nemusíte ho však dokládat!)

U každého produktu, který splňuje podmínky pro nabídku splátkového režimu, máte možnost vybrat si typ úvěru Cetelem, který Vám bude vyhovovat a spočítat si splátky on-line na webkalkulačce a vyplnit potřebné formuláře pro poskytnutí úvěru na stránkách Cetelem.

Pokud jste již držitelem karty CETELEM, je to pro Vás ještě snažší. Můžete čerpat finance až do výše již poskytnutého úvěrového rámce.

Jak nakupovat na splátky

Postupujte stejně jako při běžném nákupu. V objednávkovém procesu zvolte formu platby „Splátky Cetelem“. Po odeslání objednávky Vám do emailu dorazí odkaz, kde si zvolíte typ úvěru, počet splátek, výši přímé platby, případně pojištění.

Po potvrzení budete přesměrováni na formulář žádosti o úvěr, kde vyplníte všechny potřebné údaje a žádost odešlete k posouzení. V případě okamžitého schválení žádosti je vám ihned nabídnut tisk úvěrové smlouvy. Zároveň emailem obdržíte informace o schválení s odkazem, na kterém můžete smlouvu dotisknout dodatečně.

V případě, že žádost není schválena automaticky, zůstává v systému a je posuzována pracovníky úvěrového oddělení Cetelem. O výsledku posouzení budete informováni prostřednictvím emailu. V případě schválení žádosti tisknete úvěrovou smlouvu na stránce „stav žádosti“ stejně jako v případě okamžitého schválení.

Dvě vyhotovení úvěrové smlouvy podepiště a odešlete společně s doklady na naši adresu. Zboží vám dopravíme ihned po jejich obdržení.

Doklady, které přiloží klient k žádosti o úvěr

Pro úvěr do 80 000 Kč (včetně)

 • Kopii občanského průkazu (z kopie musí být patrny údaje uvedené v osobním dotazníku a zřetelná podoba žadatele).
 • Kopii dalšího dokladu: pas nebo řidičský průkaz nebo zbrojní průkaz (z kopie musí být patrny údaje uvedené v osobním dotazníku a zřetelná podoba žadatele).
 • Kopii dokladu potvrzujícího existenci bankovního účtu žadatele: výpis z bankovního účtu nebo smlouva o zřízení bankovního účtu – DOBROVOLNÝ DOKLAD.

Pro úvěr nad 80 000 Kč

 • Kopii občanského průkazu (z kopie musí být patrny údaje uvedené v osobním dotazníku a zřetelná podoba žadatele).
 • Kopii dalšího dokladu: pas nebo řidičský průkaz nebo zbrojní průkaz (z kopie musí být patrny údaje uvedené v osobním dotazníku a zřetelná podoba žadatele).
 • Kopii dokladu potvrzujícího existenci bankovního účtu žadatele: výpis z bankovního účtu nebo smlouva o zřízení bankovního účtu.
 • Doklad pro ověření adresy bydliště (dokládá pouze tehdy, pokud uvádí jinou adresu bydliště, než je na kopii dokladu o bankovním účtu) – doklad o zaplacení nájmu nebo doklad o zaplacení SIPO nebo faktura za plyn, elektřinu nebo vyúčtování telekomunikačních poplatků nebo výpis z bankovního účtu nebo výpis z katastru nemovitostí (doklad nesmí být starší než dva měsíce).
 • Doklad pro ověření příjmu
 1. Osoba výdělečně činná: Potvrzení o výši příjmu nebo poslední výplatní lístek s označením zaměstnavatele nebo daňové přiznání za předchozí zdaňovací období (potvrzené příslušným finančním úřadem).
 2. Důchodce: Potvrzení od plátce starobního nebo invalidního důchodu nebo poslední výpis z účtu nebo poslední složenku prokazující pobírání důchodu; (doklad nesmí být starší než jeden měsíc).
Pojištění splácení

Nakoupit na úvěr znamená závazek pravidelně splácet. Může se ale stát, že Vaše pravidelné příjmy ohrozí nečekaná nepříjemnost a Vy se dostanete do situace, kdy nemůžete splácet. Zajistěte si za nejvýhodnější cenu na trhu svou JISTOTU A BEZPEČÍ. Pojistit úvěr lze JEDNODUŠE již při jeho uzavírání. Pokud se cokoliv stane, úvěr za Vás splácí pojišťovna.

Soubor pojištění A pro případy:

 • pracovní neschopnosti
 • invalidita III. stupně
 • úmrtí
 • jen 3,34% z financované částky navíc

Soubor pojištění B pro případy:

 • ztráty zaměstnání
 • pracovní neschopnosti
 • invalidita III. stupně
 • úmrtí
 • jen 6,99% z financované částky navíc
Pojištění pro případ pracovní neschopnosti
 • pojištění je určeno osobám, kterým pracovní neschopnost, zapříčiněná úrazem nebo nemocí, znemožní splácet finanční závazky vůči společnosti Cetelem.

Pokud klientovi vznikne nárok na pojistné plnění, přebírá pojišťovna úhradu jeho měsíčních splátek. První uhrazená splátka bude ta, která je splatná v měsíci, v němž uplyne 60. den trvání pracovní neschopnosti klienta.

Příklad: Pracovní neschopnost pana Krupičky nastala 11.3. Dnem 9.5. je pan Krupička 60. den v pracovní neschopnosti, která skončí 25.5. Splatnost úvěrové splátky je sjednána na 15.5. – tato úvěrová splátka bude kryta pojištěním.

Pojištění pro případ invalidity III. stupně
 • pojištění je určeno osobám, kterým invalidita III. stupně, zapříčiněná úrazem nebo nemocí, znemožní splácet finanční závazky vůči společnosti Cetelem.

Pokud klientovi vznikne nárok na pojistné plnění, uhradí pojišťovna jednorázově zbývající dlužnou část finančního závazku klienta, která zůstala nesplacena ke dni vzniku pojistné události.

Pojištění pro případ ztráty zaměstnání
 • pojištění je určeno fyzickým osobám – zaměstnancům, kterým ztráta zaměstnání znemožní splácet finanční závazky vůči společnosti Cetelem (ke ztrátě zaměstnání nesmí dojít z vůle či vinou pojištěného). Pokud vznikne klientovi nárok na pojistné plnění, přebírá pojišťovna úhradu jeho měsíčních splátek.

První uhrazená splátka bude ta, která je splatná v měsíci, v němž uplyne 60. den trvání nezaměstnanosti klienta. Za pojistnou událost není považována ztráta zaměstnání, ke které dojde do 90 ti dnů od počátku pojištění (tzn. od podpisu úvěrové smlouvy).

Příklad: Pan Krupička uzavřel pojištění (současně se sjednáním úvěru) 20.12. Nezaměstnaný je od 1.4. a dnem 30.5. uplyne 60. den jeho nezaměstnanosti. Splatnost úvěrové splátky je sjednána na 15.5. – tato úvěrová splátka bude kryta pojištěním.

Kliknutím na odkaz Více informací o pojištění na stránkách Cetelemu, klient získá nezbytné informace o pojištění a jeho výhodách. Pokud i přesto nebude mít o pojištění zájem, přes odkaz Nová kalkulace bez pojištění rizik si může přepočítat svůj úvěr bez pojištění.

Rozsah zprostředkování prodeje:

Prodejce vykonává činnost zprostředkování úvěrů na základě uzavřené smlouvy o spolupráci pro BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE (která v ČR užívá obchodní značku Cetelem), je oprávněn vykonávyt tuto činnost i pro jiné věřitele.

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba: Po - Čt 8:00 - 16:00 | Pá 8:00 - 15:00, So a Ne zavřeno

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.