Romotop PARLA H 3S - plech

QR kód produktu

na dotaz

doprava zdarma

Dostupnost: na dotaz

Naše cena: 45 900 Kč včetně DPH

Výrobce: Romotop, Kód výrobku: PARYEHG 30

NOVINKA 2024. Krbová kamna s třístranným prosklením a akumulační nástavbou Romotop PARLA H 3S je možno objednat v nejrůznějších provedeních – s horní mastkovou nebo keramickou deskou, případne bez obkladu na horní desce – provedení plech.

Krbová kamna Romotop PARLA H 3s mají jmenovitý výkon 6 kW regulovatelný v rozmezí 3– 7.8kW. Spotřeba dřeva při jmenovitém výkonu je 1.8 kg suchého dřeva za hodinu. MAximální dávka paliva na 1 přiložení je 2.3 kg dřeva. Důrazně doporučujeme toto množství paliva dodržovat.

Konstrukčně se jedná o ocelový svařenec. Ohniště je vyloženo kvalitními masivními šamotovými tvarovkami stabilizujícími hoření. Spodní část ohniště – obsahující rošt – je litinová. Ovládání primárního a sekundárního spalovacího vzduchu je jedním táhlem – pod dvířky. Kamna Romotop PARLA 3s mají hrdlo pro připojení externího spalovacího vzduchu – CPV průměr 125 mm – možnost zapojení ze zadní strany, nebo zespoda – zvolí si uživatel na místě při instalaci.

Vývod kouřovodu je možno zvolit horní , nebo zadní. Zadní vývod má možnosti : bez použití kolena – ve výšce 921mm, nebo kolenem – ve výšce 1194mm.

Pod ohništěm je uzavíratelný dřevník umožňující uschování například třísek k zapálení , nebo i menšího množství dřeva. V horní části je prostor pro vložení akumulační sady – AKKUM 01 – za příplatek. Lze doplnit dodatečně.

Použitelné palivo: dřevo – doporučená délka polen 18 – 25 cm.

O Romotop PARLA H 3S - plech zjistíme vše. Zeptejte se nás a rádi odpovíme! dotaz kamnaV pracovní dny na se snažíme na Vaše dotazy odpovídat okamžitě. V případě, že se nám to nepodaří, prosíme o shovívavost.

Máte otázky?Zajímá vás něco o výrobku?
Zeptejte se odborníků

Pro přidání příspěvků se prosím přihlašte

Na dotaz "Romotop PARLA H 3S - plech " jsme nenašli záznam v našem diskuzním fóru.

Víte že?

Jsme certifikovaní prodejci

Jsme certifikovaní prodejci krbových kamen ABX, HAAS+SOHN, Jotul, Nordica, Edilkamin, Romotop, Prity, Kvs ekodivize

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba prodejny: Po - Čt 8:30 - 15:00
Pá zavřeno, eshop v provozu

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.