Romotop Heat R/L 2g S 65.51.40.01(21) - pravá, levá

QR kód produktu

Na dotaz

doprava zdarma

Cena od: 51 570 Kč

Tento produkt má varianty (vyberte kliknutím níže) :

Výrobce: Romotop, Kód výrobku: 0101240

Krbová vložka Romotop Heat R/L 2g S 65.51.40.01(21) – rohová s exkluzivním ohýbaným sklem z jednoho dílce, levou nebo pravou variantou prosklení nebo s děleným sklem má jmenovitý výkon 6.9 kW, regulovatelný výkon 3.5 –9 kW, průměr kouřovodu 200 mm, externí přívod vzduchu (CPV) 150 mm.

Krbová vložka má bezroštové topeniště s možnosti změny na roštové,spalovací komora vyložena pravým šamotem, regulace primárního a sekundárního vzduchu jedním ovládacím prvkem, terciární přívod vzduchu.

Příslušenství za příplatek:

Systém vedení spalin double spin, byl vyvinutý za účelem získání nejvhodnější trajektorie odvodu spalin ze spalovací komory do hrdla vložky s cílem dosažení zejména maximální ekologie a čistoty spalování v kombinaci s odpovídající účinností a pochopitelně estetikou hoření.

Co znamená systém double spin?

Hoření je mimořádně stabilní při různých dávkách paliva. Proces hoření se snadno udržuje i při malých dávkách paliva, tedy při topení na nízký výkon. Při provozování v rozmezí ideálního výkonu je stále dosahováno optimálního spalování, kterého je obvykle u jiných výrobků dosahováno v mnohem užším intervalu. Samozřejmě ekologie provozu jde ruku v ruce s jeho ekonomikou. Projektantům a dalším odborníkům umožňují krbové vložky Romotop své umístění do širokého spektra staveb s různými tepelnými ztrátami, a to i tam, kde obvykle krbová vložka s velkým prosklením nebyla vhodná.

Splňuje normy: EN 13 229, DIN+, 15a B-VG od 2015, Bimsch V 1/2, zákon o ochraně ovzdušia ČR

Více informací naleznete v přiloženém technickém listě.

O Romotop Heat R/L 2g S 65.51.40.01(21) - pravá, levá zjistíme vše. Zeptejte se nás a rádi odpovíme! dotaz kamnaV pracovní dny na se snažíme na Vaše dotazy odpovídat okamžitě. V případě, že se nám to nepodaří, prosíme o shovívavost.

Máte otázky?Zajímá vás něco o výrobku?
Zeptejte se odborníků

Pro přidání příspěvků se prosím přihlašte

Na dotaz "Romotop Heat R/L 2g S 65.51.40.01(21) - pravá, levá" jsme nenašli záznam v našem diskuzním fóru.

Víte že?

Jsme certifikovaní prodejci

Jsme certifikovaní prodejci krbových kamen ABX, HAAS+SOHN, Jotul, Nordica, Edilkamin, Romotop, Prity, Kvs ekodivize

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba prodejny: Po - Čt 8:30 - 15:00
Pá zavřeno, eshop v provozu

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.