Romotop Evora 03 Akum - bok a víko plech

QR kód produktu

Na objednávku

doprava zdarma

Dostupnost: Na objednávku
Běžná cena: 23 900 Kč
Ušetříte: 1 195 (5.0 %)

Naše cena: 22 705 Kč včetně DPH

Výrobce: Romotop, Kód výrobku: 0100726

Krbová kamna Romotop Evora 03 Akum – bok a víko plech mají jmenovitý výkon 6 kW, regulovatelný v rozmezí 3 – 8 kW a jsou schopna vytopit prostor o objemu 180 m3. Účinnost 78%. Horní a zadní vývod o průměru 150 mm. Výška osy zadního vývodu 863/1133 mm. Kamna mají přípravu pro externí napojení spalovacího vzduchu(CPV) o průměru 120 mm. Požadovaný tah komínu je 10 Pa.

Štíhlá vysoká kamna s oblíbenou oválnou základnou a s vysokou schopností sálat dodatečné teplo. Kamna mají možnost montáže akumulačních prvků nad topeništěm, které zajišťuje dlouhodobé sálání tepla. Rádiusové sklo umocňuje pohled do plamenů z různých úhlů, předehřev sekundárního vzduchu zajištěje čisté sklo, ovládání vzduchů je jedním ovládacím táhlem. Dřevník má dvířka.

Rozměry spalovací komory: výška 400 mm x šířka 344 mm x 290 mm
Rozměr skla: šířka 344 m x výška 370 mm
Za příplatek 4000,– Kč lze dokoupit speciální akumulační tvarovky Romotop , kterými lze doplnit krbová kamna EVORA AKUM 01–04 v prostoru nad spalovací komorou. Touto „masou“ akumulačních prvků prodloužíte vyzařování tepla z kamen až na 5,5 hodiny.

Palivo: dřevo,dřevěné ekobrikety.

Barevné možnosti korpusu: černá, hnědá

O Romotop Evora 03 Akum - bok a víko plech zjistíme vše. Zeptejte se nás a rádi odpovíme! dotaz kamnaV pracovní dny na se snažíme na Vaše dotazy odpovídat okamžitě. V případě, že se nám to nepodaří, prosíme o shovívavost.

Máte otázky?Zajímá vás něco o výrobku?
Zeptejte se odborníků

Pro přidání příspěvků se prosím přihlašte

Na dotaz "Romotop Evora 03 Akum - bok a víko plech" jsme nenašli záznam v našem diskuzním fóru.

Do 28.2.2017 opravdu bez navýšení

Nezapomeňte, že splátky CETELEM bez navýšení platí do 28.2.2017 . Pokud výrobek do 6ti měsíců zaplatíte, nebude Vás to stát ani korunu navíc!

Sleva na krbová kamna pro registrované

Víte, že jako registrovaný zákazník máte možnost nakupovat výrobky většiny výrobců kamen se slevou 3%? Stačí se zaregistrovat a přihlásit. Vaše ceny budou aktualizované. Přejeme příjemné nakupování :)

Víte že?

Jsme certifikovaní prodejci

Jsme certifikovaní prodejci krbových kamen ABX, HAAS+SOHN, Jotul, Nordica, Edilkamin, Romotop, Prity, Kvs ekodivize

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba: Po - Čt 8:00 - 16:00 | Pá 8:00 - 15:00, So a Ne zavřeno

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.