Romotop Dynamic KV 6.6.2 s výměníkem

QR kód produktu

UKONČENA VÝROBA

doprava zdarma

Výrobce: Romotop, Kód výrobku: 09764

UKONČENA VÝROBA, NELZE OBJEDNAT

Krbová vložka Romotop Dynamic 6.6.2 s teplovodním výměníkem má jmenovitý výkon 14kW. Regulovatelný v rozmezí 4–18kW. do výměníku je 2–11 kW. Vytápěcí schopnost při jmenovitém výkonu je 150–290m3. Účinnost 82 %. Je vybavena CPV (centrálním přívodem vzduchu) o průměru 120 mm. Barva korpusu černá. Doporučený minimální tah komína je 10Pa. Součástí krbové vložky 6.6.2 s výměníkem je vychlazovací smyčka.

Krbová vložka Romotop 6.6.2 má designové prosklení dveří topeniště. Kombinace šamotu a vermikulitu v topeništi zajišťuje kvalitní vysokoteplotní a účinné spalování.

Krbová vložka je konstruována z kvalitní litiny v kombinaci se speciální silnostěnnou ocelí CORTEN A, která svým jedinečným chemickým složením vykazuje mnohem lepší korozivzdorné a žáruvzdorné vlastnosti než materiály běžné jakosti (viz přiložená tabulka).

Popelník je vyroben z korozivzdorného materiálu ELO-ZN (popel je silně alkalický a agresivní). Jímka popelníku je součástí korpusu a je hermeticky těsná. Popelník je vybaven důmyslným víkem s jednoduchým zaklapovacím mechanismem pro snadnou bezprašnou manipulaci při vynášení popela a vybírá se přes odklápěcí litinový rošt topeniště.

Rozměry topeniště: výška 445 mm, šířka 520 mm, hloubka 284 mm
Rozměry přikládacího otvoru: šířka 530 mm. výška 380mm

Krbová vložka je vybavena centrálním přívodem vzduchu (CPV) pro přívod vzduchu potřebného pro hoření z venkovního prostředí případně jiné vedlejší místnosti, sklepa. Průměr 120 mm.
K napojení CPV krbové vložky použijte alespoň 1 m dlouhou hliníkovou flexibilní rouru s vnitřním průměrem odpovídajícím vnějšímu průměru příruby CPV, dále pak můžete pokračovat libovolnou rourou (i plastovou) odolávající teplotě 80 °C. Délku přívodní roury omezte na cca 5 – 7 m, vnější povrch doporučujeme zaizolovat pro zabránění kondenzace vzdušné vlhkosti z interiéru v případě nízkých teplot nasávaného vzduchu (vzduch z venkovního prostředí v zimním období). Snažte se vyhnout ohybům (kolenům), každý ohyb nad 90° může snížit tah až o 15%.

Ke krbové vložce je možno doobjednat podstavec a rámeček ze tří nebo čtyř stran. (viz sekce příslušenství ke krbovým vložkám).

Palivo: dřevo, dřevné brikety.

O Romotop Dynamic KV 6.6.2 s výměníkem zjistíme vše. Zeptejte se nás a rádi odpovíme! dotaz kamnaV pracovní dny na se snažíme na Vaše dotazy odpovídat okamžitě. V případě, že se nám to nepodaří, prosíme o shovívavost.

Máte otázky?Zajímá vás něco o výrobku?
Zeptejte se odborníků

Pro přidání příspěvků se prosím přihlašte

Na dotaz "Romotop Dynamic KV 6.6.2 s výměníkem " jsme nenašli záznam v našem diskuzním fóru.

Víte že?

Jsme certifikovaní prodejci

Jsme certifikovaní prodejci krbových kamen ABX, HAAS+SOHN, Jotul, Nordica, Edilkamin, Romotop, Prity, Kvs ekodivize

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba: Po - Čt 8:00 - 16:00 | Pá 8:00 - 15:00, So a Ne zavřeno

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.