PRITY WD FW20 s výměníkem

QR kód produktu

Na dotaz

doprava zdarma

Dostupnost: Na dotaz

Naše cena: 24 190 Kč včetně DPH

Výrobce: Prity, Kód výrobku: 08680

Krbová kamna PRITY BKF 20 s teplovodním výměníkem mají celkový maximální výkon 25 kW. Maximální výkon do výměníku je 20 kW a výkon do místnosti je 5 kW. Jedná se o ocelová kamna, ohniště je tvořeno výměníkem z plechu o síle 5 mm, rošt je posuvný litinový. Zbytek dna je vyložen šamotem. Na výstupu z kamen se osazena kouřová klapka. Primární vzduch je regulovatelný, sekundární vzduch oplachuje sklo a nelze jej regulovat. Terciální vzduch ani přívod vzduchu z exteriéru u kamen Prity není. Rozměry ohniště : šířka 38 cm, hloubka 43 cm, rozměry trouby 38×38 cm, rozměry prosklení trouby: šířka 31 cm, výška 20 cm, rozměry prosklení dvířek : šířka 30 cm a výška 20 cm. Použitelné palivo: dřevo a dřevní brikety.

O PRITY WD FW20 s výměníkem zjistíme vše. Zeptejte se nás a rádi odpovíme! dotaz kamnaV pracovní dny na se snažíme na Vaše dotazy odpovídat okamžitě. V případě, že se nám to nepodaří, prosíme o shovívavost.

Máte otázky?Zajímá vás něco o výrobku?
Zeptejte se odborníků

Pro přidání příspěvků se prosím přihlašte

Na dotaz "PRITY WD FW20 s výměníkem" jsme nenašli záznam v našem diskuzním fóru.

Do 28.2.2017 opravdu bez navýšení

Nezapomeňte, že splátky CETELEM bez navýšení platí do 28.2.2017 . Pokud výrobek do 6ti měsíců zaplatíte, nebude Vás to stát ani korunu navíc!

Sleva na krbová kamna pro registrované

Víte, že jako registrovaný zákazník máte možnost nakupovat výrobky většiny výrobců kamen se slevou 3%? Stačí se zaregistrovat a přihlásit. Vaše ceny budou aktualizované. Přejeme příjemné nakupování :)

Víte že?

Jsme certifikovaní prodejci

Jsme certifikovaní prodejci krbových kamen ABX, HAAS+SOHN, Jotul, Nordica, Edilkamin, Romotop, Prity, Kvs ekodivize

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba: Po - Čt 8:00 - 16:00 | Pá 8:00 - 15:00, So a Ne zavřeno

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.