NORDPEIS STOCKHOLM N-20

QR kód produktu

Na dotaz

doprava zdarma

Cena od: 52 119 Kč

Tento produkt má varianty (vyberte kliknutím níže) :

Výrobce: Nordpeis, Kód výrobku: 09931

Krbová obestavba NORDPEIS STOCKHOLM N-20 vyžaduje málo místa a nabízí čisté linie. Na rozšíření se může použít praktický úložný prostor na dřevo. Použitá ocelová krbová vložka N-20 má jmenovitý výkon 7kW, regulovatelný v rozmezí 2–10kW, hmotnostní tok spalin 5.9 g/s, průměrná teplota spalin 297°C. Požádovaný komínový tah je 14–25 Pa. Krbová vložka má oplach skla pro zabezpečení nerušeného pohledu na oheň a samozřejmě čisté spalování. Nejlepší technika spalování optimálně izolované ohnisko tvoří dokonalou hru plamenů a produkuje komfortní teplo. Vysoká teplota v ohnisku spálí případné saze, takže platy Thermotte, uvnitř krbové vložky si udrží bílou barvu.

Krbovou obestavbu NORDPEIS STOCKHOLM N-20 lze připojit na externí přívod vzduchu (na objednávku za +1.572,–Kč).
Krbová vložka N-20 je dustupná ve čtyřech barevných provedeních rámečku – černá, antracit (stejná cena) , chrom, chrom matný (každá má jinou cenu). Stockholm – podkladové černé sklo – 7.478,–Kč, podkladový beton voskovaný – 4.407,–Kč

Krbová obestavba NORDPEIS STOCKHOLM N-20 je novinka v řešení stavby krbů, která je velmi rychlá, kvalitní, nevyžadující zvláštní odbornost, ale nabízí jedinečná designová řešení.
Použitelné palivo: dřevo. Délka polen 30cm.

O NORDPEIS STOCKHOLM N-20 zjistíme vše. Zeptejte se nás a rádi odpovíme! dotaz kamnaV pracovní dny na se snažíme na Vaše dotazy odpovídat okamžitě. V případě, že se nám to nepodaří, prosíme o shovívavost.

Máte otázky?Zajímá vás něco o výrobku?
Zeptejte se odborníků

Pro přidání příspěvků se prosím přihlašte

Na dotaz "NORDPEIS STOCKHOLM N-20" jsme nenašli záznam v našem diskuzním fóru.

Do 28.2.2017 opravdu bez navýšení

Nezapomeňte, že splátky CETELEM bez navýšení platí do 28.2.2017 . Pokud výrobek do 6ti měsíců zaplatíte, nebude Vás to stát ani korunu navíc!

Sleva na krbová kamna pro registrované

Víte, že jako registrovaný zákazník máte možnost nakupovat výrobky většiny výrobců kamen se slevou 3%? Stačí se zaregistrovat a přihlásit. Vaše ceny budou aktualizované. Přejeme příjemné nakupování :)

Víte že?

Jsme certifikovaní prodejci

Jsme certifikovaní prodejci krbových kamen ABX, HAAS+SOHN, Jotul, Nordica, Edilkamin, Romotop, Prity, Kvs ekodivize

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba: Po - Čt 8:00 - 16:00 | Pá 8:00 - 15:00, So a Ne zavřeno

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.