Nordpeis Arosa N-21 antracit

QR kód produktu

Na objednávku

doprava zdarma

Dostupnost: Na objednávku
Běžná cena: 64 658 Kč
Ušetříte: 3 233 (5.0 %)

Naše cena: 61 425 Kč včetně DPH

Tento produkt má varianty (vyberte kliknutím níže) :

Výrobce: Nordpeis, Kód výrobku: 09927.3

Krbová obestavba Nordpeis Arosa N-21 antracit s římsou z černé břidlice. Použitá ocelová vložka N-21 má jmenovitý výkon 6kW, regulovantelný v rozmezí 2–10kW. Hmotnostní tok spalin 5.9 g/s. Průměrná teplota spalin 297°C.Požadovaný komínový tah je 14–25 Pa.

Má oplach skla pro zabezpečení nerušeného pohledu na oheň a samozřejmě čisté spalování. Nejlepší technika spalování optimálně izolované ohnisko tvoří dokonalou hru plamenů a produkují komfortní teplo. Vysoká teplota v ohnisku spálí případné saze, takže platy Thermotte, uvnitř krbové vložky si udrží bílou barvu.

Krbovou obestavbu NORDPEIS AROSA lze připojit na externí přívod vzduchu +1660,–Kč.
Ocelová krbová vložka N-21 je dustupná ve čtyřech barevných provedeních rámečku – černá, antracit , chrom, chrom matný (každá má jinou cenu). Arosa – podkladová deska mramor – 11417,–Kč

Krbová obestavba NORDPEIS AROSA s římsou z černé břidlice je novinka v řešení stavby krbů, která je velmi rychlá, kvalitní, nevyžadující zvláštní odbornost, ale nabízí jedinečná designová řešení. Lze ji snadno natřít předem nebo před montáží latexovou, resp.akrylovou barvou.

Použitelné palivo: dřevo. Délka polen 35cm.

O Nordpeis Arosa N-21 antracit zjistíme vše. Zeptejte se nás a rádi odpovíme! dotaz kamnaV pracovní dny na se snažíme na Vaše dotazy odpovídat okamžitě. V případě, že se nám to nepodaří, prosíme o shovívavost.

Máte otázky?Zajímá vás něco o výrobku?
Zeptejte se odborníků

Pro přidání příspěvků se prosím přihlašte

Na dotaz "Nordpeis Arosa N-21 antracit" jsme nenašli záznam v našem diskuzním fóru.

Do 28.2.2017 opravdu bez navýšení

Nezapomeňte, že splátky CETELEM bez navýšení platí do 28.2.2017 . Pokud výrobek do 6ti měsíců zaplatíte, nebude Vás to stát ani korunu navíc!

Sleva na krbová kamna pro registrované

Víte, že jako registrovaný zákazník máte možnost nakupovat výrobky většiny výrobců kamen se slevou 3%? Stačí se zaregistrovat a přihlásit. Vaše ceny budou aktualizované. Přejeme příjemné nakupování :)

Víte že?

Jsme certifikovaní prodejci

Jsme certifikovaní prodejci krbových kamen ABX, HAAS+SOHN, Jotul, Nordica, Edilkamin, Romotop, Prity, Kvs ekodivize

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba: Po - Čt 8:00 - 16:00 | Pá 8:00 - 15:00, So a Ne zavřeno

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.