NORDICA Termo kamna TSM

QR kód produktu

Na dotaz

doprava zdarma

Cena od: 53 049 Kč

Tento produkt má varianty (vyberte kliknutím níže) :

Výrobce: Nordica, Kód výrobku: 110503

Litinová kamna s výměníkem Termo kamna TSM s kachlovým obkladem v provedení červená bordó nebo cappuccino o maximálním výkonu 6.6 kW do místnosti a 13.4 kW do výměníku. Tato kamna mají jmenovitý výkon 11 kW ( 4.5 kW do místnosti a 6.5 kW do výměníku) při spotřebě 3kg dřeva za hodinu, maximální výkon 20 kW ( 6.6 kW do místnosti a 13.4 kW do výměníku) při spotřebě 6kg dřeva za hodinu. Kamna mají systém dvojího spalování. Výměník je vyroben ze 4mm tlustého ocelového plechu a tvoří boční a zadní stěny topeniště. Velikost spalovací komory : šířka 37 cm, výška 37 cm a hloubka 35 cm.

O NORDICA Termo kamna TSM zjistíme vše. Zeptejte se nás a rádi odpovíme! dotaz kamnaV pracovní dny na se snažíme na Vaše dotazy odpovídat okamžitě. V případě, že se nám to nepodaří, prosíme o shovívavost.

Máte otázky?Zajímá vás něco o výrobku?
Zeptejte se odborníků

Pro přidání příspěvků se prosím přihlašteVýsledky hledání 'NORDICA Termo kamna TSM' v našem diskuzním fóru:

Kamna s teplovodním výměníkem Nordica TSM

autor: vas dotaz

Dobrý den, měl bych zájem o krbový kamna Nordica, termo kamna TSM- bordo, popřípadě capuccino. Jak dlouho by trvala dodávka zboží? Děkuji


Do 28.2.2017 opravdu bez navýšení

Nezapomeňte, že splátky CETELEM bez navýšení platí do 28.2.2017 . Pokud výrobek do 6ti měsíců zaplatíte, nebude Vás to stát ani korunu navíc!

Sleva na krbová kamna pro registrované

Víte, že jako registrovaný zákazník máte možnost nakupovat výrobky většiny výrobců kamen se slevou 3%? Stačí se zaregistrovat a přihlásit. Vaše ceny budou aktualizované. Přejeme příjemné nakupování :)

Víte že?

Jsme certifikovaní prodejci

Jsme certifikovaní prodejci krbových kamen ABX, HAAS+SOHN, Jotul, Nordica, Edilkamin, Romotop, Prity, Kvs ekodivize

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba: Po - Čt 8:00 - 16:00 | Pá 8:00 - 15:00, So a Ne zavřeno

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.