Nordica Sovrana Easy EVO 2.0 - pravý vývod - bílý

QR kód produktu

Na dotaz

doprava zdarma

Dostupnost: Na dotaz
Běžná cena: 37 760 Kč
Ušetříte: 1 888 (5.0 %)

Naše cena: 35 872 Kč včetně DPH

Tento produkt má varianty (vyberte kliknutím níže) :

Výrobce: La Nordica, Kód výrobku: 0101177.2

Kuchyňský sporák na dřevo Nordica Sovrana Easy 2.0 pravý vývod – bílý nemá proti standartní Sovraně EVO 2.0 krycí víko na plotnu a vysouvací šuplík na přihřívání jídla a je levnější. Všechny ostatní parametry jsou stejné!

Jmenovitý výkon sporáku je 7.5kW, regulovatelný 3–10kW, spotřeba paliva při jmenovitém výkonu 2.1 kg/h, vývod kouřovodu horní nebo zadní, průměr kouřovodu 130 mm, účinnost 76 %. Doporučený tah komína 12 Pa.

Ke sporáku lze dokoupit nádobu na vodu kamnovec

Palivo: dřevo, dřevěné brikety, délka polen 30 cm.

Rozměr vstupního otvoru do spalovacího prostoru v mm: 217×190
Rozměry spalovacího prostoru v mm: 220×200×400
Rozměry trouby v mm: 330×295×415

Trojité ekologické hoření, přikládací dvířka s dvojitým zasklením pro lepší hoření litinový spalovací prostor s vysouvacím roštem pro dlouhou životnost. Sporák Sovrana je precizní výrobek s dokonalým využitím všech míst v konstrukci. Varná plotna je z litiny, prosklení ohniště a trouby s kontrolním teploměrem . Úplně dole je vysouvací zásobník na dřevo. Regulace primárního i sekundárního vzduchu je doplněna ještě o automatický terciární vzduch. Tato kombinace snižuje emise CO2 a zvýšila účinnost k 76%.

Boční stěny mají vzduchovou mezeru kde se vzduch ohřívá a zlepšuje klima místnosti. Toto teplovzdušné vytápění nepotřebuje žádnou ventilaci aby se ohřály i vzdálené kouty vytápěného prostoru a na chalupách vysušuje vlký vzduch. Použité materiály a konstrukce ze smaltovaných plechů je určena pro trvalé použití, vaření, pečení a vytápění.

Základní korpus je sesazen z ocelových smaltovaných plechů, uvnitř a vzadu pozinkovaných pro zamezení koroze. Ohniště a rošt je osazeno litinovými bloky, které se dají jen těžko poškodit. Litinová plotna je zabroušená pro lepší převod tepla a přímo nad ohništěm je šest dělených litinových kruhů pro odstranění prasknutí. Všechna dvířka jsou osazená na precizních pantech s vratným perem a je jasné, že i dlouhodobý provoz je nepoškodí! Celá trouba je oboustraně potažená porcelánovým smaltem, takže je uvnitř vždy hygienická a povrch je odolný proti propálení. Trouba vedle ohniště má ve dvířkách integrovaný teploměr pro rychlou kontrolu teploty na pečení. Tím že v ohništi instalovaný posuvný rošt je možno topit nejen dřevem ale i uhelnými briketami a velký popelník umožňuje topit nepřetržitě i několik dní. Kulatá madla a ochranný rám kolem celého sporáku je chromovaný. Pro ty, kteří preferují nižší cenu ale chtějí mít krbové prosklení, rychlý nástup tepla a ohřev místnosti až do posledního koutu je to ten správný typ.

O Nordica Sovrana Easy EVO 2.0 - pravý vývod - bílý zjistíme vše. Zeptejte se nás a rádi odpovíme! dotaz kamnaV pracovní dny na se snažíme na Vaše dotazy odpovídat okamžitě. V případě, že se nám to nepodaří, prosíme o shovívavost.

Máte otázky?Zajímá vás něco o výrobku?
Zeptejte se odborníků

Pro přidání příspěvků se prosím přihlašteVýsledky hledání 'Nordica Sovrana Easy EVO 2.0 - pravý vývod - bílý' v našem diskuzním fóru:

Re:Litinový sporák La Nordica Sovrana Easy EVO 2.0

autor: Admin

Dobrý den.
Sporáky Nordica Sovrana se vyrábějí pouze v pravém provedení.
Levé provedení od LA Nordica mohu nabídnout pouze ROSETTA sinistra :
kachle
https://www.krbova-kamna.com/nordica-rosetta-bii-liberty-leva-p.html

nebo nově ve smaltovaném provedení:
https://www.krbova-kamna.com/nordica-rosetta-sinistra-steel-p.html

V případě dalších dotazů, napište
Petr Vávra
www.krbova-kamna.comVíte že?

Jsme certifikovaní prodejci

Jsme certifikovaní prodejci krbových kamen ABX, HAAS+SOHN, Jotul, Nordica, Edilkamin, Romotop, Prity, Kvs ekodivize

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba: Po - Čt 8:00 - 16:00 | Pá 8:00 - 15:00, So a Ne zavřeno

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.