Nordica Liu Bílá

QR kód produktu

na dotaz

doprava zdarma

Dostupnost: na dotaz

Naše cena: 69 340 Kč včetně DPH

Tento produkt má varianty (vyberte kliknutím níže) :

Výrobce: La Nordica, Kód výrobku: 10153-7119370

Krbová kamna Nordica Liu mají jmenovitý výkon 7.5kW v rozmezí od 4–10 kW. Kamna dokážou vytopit prostor až 215m3 se spotřebou dřeva 2kg/h. Mají vysokou účinnost 86.5 % a řadí se do Energetická třída A+

Krbová kamna Nordica Liu mají dvouplášťovou konstrukci s masivním obkladem z keramiky, který umožňuje pomalé proudění tepla a zároveň ho akumuluje do bloků. Naakumulovaný obklad je příjemně teplý, nikoliv rozpáleny, čímž se zamezí možnost popálení při náhodném kontaktu.

Ve spodní části topeniště se nachází litinová část a v horní části topeniště je speciální obložení ze žáruodolného materiálu Nordiker. Nordiker je materiál na bázi keramiky, který akumuluje teplo a zlepšuje průběh spalování. Tento materiál má obrovskou mechanickou a tepelnou odolnost. Vertikální topeniště umožňuje přikládání i větších polen. Maximální délka polen je 33 cm. Kamna mají velké prosklení, díky kterému si můžete dopřát nerušený pohled na plápolajicí oheň. Litinové dvířka topeniště jsou doplněné o elegantní ergonomické chromované madlo. Ve spodní částí pod topeništěm se nachází odnímatelný popelník.

Do topeniště vstupují celkem 3 vzduchy pro ekologické spalování s vysokou účinností a nízkým obsahem emisních a prachových částic. Primární a sekundární vzduch je regulovatelný jedním táhlem pro jednoduchou obsluhu. Terciální vzduch je přednastaven a nasáván automaticky vlivem podtlaku komínového tělesa. Kamna mají litinovou přírubu s možností napojení na externí přívod vzduchu.

Krbová kamna Liu mají kulatý tvar, který je vhodný k instalaci ke stěně i do rohu. Díky svému vzhledu a obložení se z kamen stává kus nábytku, který ozdobí Vaši domácnost.

O Nordica Liu Bílá zjistíme vše. Zeptejte se nás a rádi odpovíme! dotaz kamnaV pracovní dny na se snažíme na Vaše dotazy odpovídat okamžitě. V případě, že se nám to nepodaří, prosíme o shovívavost.

Máte otázky?Zajímá vás něco o výrobku?
Zeptejte se odborníků

Pro přidání příspěvků se prosím přihlašte

Na dotaz "Nordica Liu Bílá" jsme nenašli záznam v našem diskuzním fóru.

Víte že?

Jsme certifikovaní prodejci

Jsme certifikovaní prodejci krbových kamen ABX, HAAS+SOHN, Jotul, Nordica, Edilkamin, Romotop, Prity, Kvs ekodivize

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba prodejny: Po - Čt 8:30 - 15:00
Pá zavřeno, eshop v provozu

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.