Nordica Italy - magnolie

QR kód produktu

Na dotaz

doprava zdarma

Výrobce: La Nordica, Kód výrobku: 0100772

Kuchyňský sporák Nordica Italy – magnolie má jmenovitý výkon 8 kW, je schopen vytopit prostor o objemu cca 230 m3. Účinnost sporáku je 77.5 %.

Nosný základ sporáku Nordica Italy je ze smaltovaných a pozinkovaných plechů. K tomu je připojen litinový rám, který nese všechna dvířka. Speciální tvarování zaručuje tvarovou stálost nezávislou na teplotě, která je nutná pro kvalitní hoření. Litinová přikládací dvířka mají dvojité krbové zasklení s regulací primárního a sekundárního vzduchu .

Oboustraně smaltovaná trouba má v základu pekáček a pečící mřížku. Prosklení umožňuje nejen vizuální kontrolu, ale instalovaný teploměr i teplotu pečení. Otvírací kličky mají izolované silikonové úchopy a umožňují pohodlné přikládání i bez rukavice. Mezi dvířky je přepínač na klapku, která určuje provoz s troubou nebo vyřazení a provoz jen na vaření.

Do litinového rámu je usazena litinová plotna, které je nahoře zabroušená a zespodu vyztužená litinovými výstupky. Toto provedení zcela vylučuje prohnutí a prasknutí. Nerezový rám kolem celého sporáku a další nerezové doplňky umocňují fortelný design.

Palivo: dřevo, dřevěné brikety.

Výběr tohoto sporáku je možný ze dvou barevných variant: tmavě stříbrná nebo magnólie (béžová).

O Nordica Italy - magnolie zjistíme vše. Zeptejte se nás a rádi odpovíme! dotaz kamnaV pracovní dny na se snažíme na Vaše dotazy odpovídat okamžitě. V případě, že se nám to nepodaří, prosíme o shovívavost.

Máte otázky?Zajímá vás něco o výrobku?
Zeptejte se odborníků

Pro přidání příspěvků se prosím přihlašte

Na dotaz "Nordica Italy - magnolie" jsme nenašli záznam v našem diskuzním fóru.

Víte že?

Jsme certifikovaní prodejci

Jsme certifikovaní prodejci krbových kamen ABX, HAAS+SOHN, Jotul, Nordica, Edilkamin, Romotop, Prity, Kvs ekodivize

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba: Po - Čt 8:00 - 16:00 | Pá 8:00 - 15:00, So a Ne zavřeno

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.