Nordica Italy - magnolie

QR kód produktu

Na dotaz

doprava zdarma

Výrobce: Nordica, Kód výrobku: 0100772

Kuchyňský sporák Nordica Italy – magnolie má jmenovitý výkon 8 kW, je schopen vytopit prostor o objemu cca 230 m3. Účinnost sporáku je 77.5 %.

Nosný základ sporáku Nordica Italy je ze smaltovaných a pozinkovaných plechů. K tomu je připojen litinový rám, který nese všechna dvířka. Speciální tvarování zaručuje tvarovou stálost nezávislou na teplotě, která je nutná pro kvalitní hoření. Litinová přikládací dvířka mají dvojité krbové zasklení s regulací primárního a sekundárního vzduchu .

Oboustraně smaltovaná trouba má v základu pekáček a pečící mřížku. Prosklení umožňuje nejen vizuální kontrolu, ale instalovaný teploměr i teplotu pečení. Otvírací kličky mají izolované silikonové úchopy a umožňují pohodlné přikládání i bez rukavice. Mezi dvířky je přepínač na klapku, která určuje provoz s troubou nebo vyřazení a provoz jen na vaření.

Do litinového rámu je usazena litinová plotna, které je nahoře zabroušená a zespodu vyztužená litinovými výstupky. Toto provedení zcela vylučuje prohnutí a prasknutí. Nerezový rám kolem celého sporáku a další nerezové doplňky umocňují fortelný design.

Palivo: dřevo, dřevěné brikety.

Výběr tohoto sporáku je možný ze dvou barevných variant: tmavě stříbrná nebo magnólie (béžová).

O Nordica Italy - magnolie zjistíme vše. Zeptejte se nás a rádi odpovíme! dotaz kamnaV pracovní dny na se snažíme na Vaše dotazy odpovídat okamžitě. V případě, že se nám to nepodaří, prosíme o shovívavost.

Máte otázky?Zajímá vás něco o výrobku?
Zeptejte se odborníků

Pro přidání příspěvků se prosím přihlašte

Na dotaz "Nordica Italy - magnolie" jsme nenašli záznam v našem diskuzním fóru.

Do 28.2.2017 opravdu bez navýšení

Nezapomeňte, že splátky CETELEM bez navýšení platí do 28.2.2017 . Pokud výrobek do 6ti měsíců zaplatíte, nebude Vás to stát ani korunu navíc!

Sleva na krbová kamna pro registrované

Víte, že jako registrovaný zákazník máte možnost nakupovat výrobky většiny výrobců kamen se slevou 3%? Stačí se zaregistrovat a přihlásit. Vaše ceny budou aktualizované. Přejeme příjemné nakupování :)

Víte že?

Jsme certifikovaní prodejci

Jsme certifikovaní prodejci krbových kamen ABX, HAAS+SOHN, Jotul, Nordica, Edilkamin, Romotop, Prity, Kvs ekodivize

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba: Po - Čt 8:00 - 16:00 | Pá 8:00 - 15:00, So a Ne zavřeno

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.