Nordica Isetta con cerchi EVO 4.0 s varnou plotnou a termostatem

QR kód produktu

Na dotaz

doprava zdarma

Dostupnost: Na dotaz

Naše cena: 54 560 Kč včetně DPH

Výrobce: La Nordica, Kód výrobku: 110003

Celolitinová smaltovaná kamna s varnou plotnou a s termostatem Nordica Isetta con cerchi EVO 4.0 s varnou plotnou mají jmenovitý výkon 7.3 kW a jsou schopna vytopit prostor o objemu 80 až 210 m3. Možnost bočního přikládání polen o délce až 48 cm. Boční dvířka jsou na pravé straně (viz obrázek) a nelze je objednat na levé straně.

Rozměr vstupního otvoru do spalovacího prostoru v mm: 380×245
Rozměry spalovacího prostoru v mm: 467×380×220
Doporučený tah komínu v Pa: 12

Dvojité ale i trojité ekologické hoření, perfektní řemeslné zpracování a dlouhá životnost daná především dodatečně vloženými litinovými díly.

Další specialitou je povrch chráněn smaltem. Asi každý pozná, že smaltované nádobí vydrží žár lépe než lakované. Ale tato ochrana je dokonalá a zcela vylučuje rez na povrchu.

Boční přikládání – další fenomén těchto výrobků. Menší nepořádek a žádný kouř při přikládání. To je také na zvážení. Konstrukce byla navržena bez kompromisů jak esteticky tak i funkčně.

Litinové díly vyrobené v nejmodernější slévárně v bývalém východním Německu, zaručuje stabilní dodávky a vysokou kvalitu. Smontování je již ve výrobním závodě Nordica, zde se hlídá, aby jednotlivé díly byly při montáži kvalitně utěsněny a sešroubovány. Zde nejvíce záleží jak budou kamna fungovat. Falešné přisávání by snižovalo regulovatelnost a zhoršovalo proces hoření. Na primárním vzduchu je instalován bimetalový termostat. Ten v závislosti teploty pláště pouští nebo uzavírá vzduch. Tato automatika je výhodná pro dokonalé vyhoření uhlíků dřeva, ale také pro spalování uhelných briket.

Sekundární vzduch s jemnou regulací je nasáván pod plotnou do litinového labyrintu (silné nahřátí vzduchu), tak aby vyšel nahoře uvnitř ohniště a umýval sklo od usazenin. Dále působí na hoření plynů nad palivem. Před výstupem kouře do komínu je instalován speciální litinový deflektor, sloužící jako katalyzátor. Obecně katalyzátory snižují oxidy uhlíku. A to je také tento případ. Další účinkem je že plyny mají delší cestu a víc tepla zůstane v kamnech. Zamezuje přístupu plamenů do komína a snižuje teplotu plynů. Důsledkem je vyšší účinnost a nižší emise CO2. Ještě nesmíme zapomenout na další vychytávku a tou je roztápěcí klapka.

Deflektor způsobuje, že zůstává více tepla v kamnech a to je nevhodné při roztápění. Otevřením klapky jdou plyny přímou cestou do komínu, rychle ho nahřejí a vytvoří potřebný komínový tah. Po rozhoření se uzavře a kamna jsou připravena na optimální provoz.

Otočný rošt s popelníkem umožňuje topit přes noc i briketami.

Použitelné palivo: kusové dřevo, dřevěné brikety. Maximální délka polen 48 cm.

O Nordica Isetta con cerchi EVO 4.0 s varnou plotnou a termostatem zjistíme vše. Zeptejte se nás a rádi odpovíme! dotaz kamnaV pracovní dny na se snažíme na Vaše dotazy odpovídat okamžitě. V případě, že se nám to nepodaří, prosíme o shovívavost.

Máte otázky?Zajímá vás něco o výrobku?
Zeptejte se odborníků

Pro přidání příspěvků se prosím přihlašte

Na dotaz "Nordica Isetta con cerchi EVO 4.0 s varnou plotnou a termostatem" jsme nenašli záznam v našem diskuzním fóru.

Víte že?

Jsme certifikovaní prodejci

Jsme certifikovaní prodejci krbových kamen ABX, HAAS+SOHN, Jotul, Nordica, Edilkamin, Romotop, Prity, Kvs ekodivize

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba prodejny: Út - Čt 8:30 - 16:00
Po, Pá, So a Ne zavřeno

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.