NORDICA INSERTO 70 VP - lomené sklo

QR kód produktu

Na dotaz

doprava zdarma

Dostupnost: Na dotaz
Běžná cena: 41 598 Kč
Ušetříte: 6 240 (15.0 %)

Naše cena: 35 358 Kč včetně DPH

Výrobce: La Nordica, Kód výrobku: 110004

Celolitinová krbová vložka NORDICA INSERTO 70 VP s lomeným ( panoramatickým) sklem má jmenovitý výkon 9 kW, maximální výkon 13 kW. Jsou schopna vytopit prostor o objemu 180 až 250 m3. Účinnost 73%. Možnost otvírání dvířek zprava nebo zleva. Vyjímatelný popelník, rošt a zadní stěna ohniště. Výměnná vnitřní zadní deska ohniště chrání proti deformaci nebo prasknutí vnějších litinových částí. Vnější teplovzdušný plášť z oceli je standardní součástí.. Ve spodní části je otvor o průměru 100 mm pro připojení externího vzduchu. V horní části jsou dvě příruby pro výstup teplého vzduchu, o velikosti 120 mm. Dva axiální ventilátory s příkonem 2×15 W jsou ovládány v krabičce zabudovaným vypínačem a elektronickou regulaci otáček pro rychlejší ohřev vzduchu jsou součástí. Teplotní čidlo automaticky zapne ventilátory, až když je vložka dostatečně nahřátá. Regulace sekundárního vzduchu se nachází napravo nad dvířky. Vstupující vzduch se silně ohřeje v komoře nad ohništěm a poté vstupuje do spalovací komory a zajistí dokonalé zhoření všech plynných spalin. Tím stoupá účinnost, snižuje špinění skla, zanášení kouřovodu a komínu. Možnost vyřazení horního deflektoru – při roztápění se rychleji nahřeje kouřovod a komín, při nízkém tahu možnost regulace. *katalyzátor je litinová deska uvnitř spalovací komory umístěná pod výstupem kouře- plynů. Má za úkol prodloužit dráhu plynů, aby byl dostatečný čas pro katalytické dohoření. Klesá teplota spalin, zamezuje se průchod plamenů do kouřovodu, stoupá účinnost a klesají emise pod 0,2 % CO. Na obrázku je model s obloukovým sklem

O NORDICA INSERTO 70 VP - lomené sklo zjistíme vše. Zeptejte se nás a rádi odpovíme! dotaz kamnaV pracovní dny na se snažíme na Vaše dotazy odpovídat okamžitě. V případě, že se nám to nepodaří, prosíme o shovívavost.

Máte otázky?Zajímá vás něco o výrobku?
Zeptejte se odborníků

Pro přidání příspěvků se prosím přihlašte

Na dotaz "NORDICA INSERTO 70 VP - lomené sklo" jsme nenašli záznam v našem diskuzním fóru.

Víte že?

Jsme certifikovaní prodejci

Jsme certifikovaní prodejci krbových kamen ABX, HAAS+SOHN, Jotul, Nordica, Edilkamin, Romotop, Prity, Kvs ekodivize

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba: Po - Čt 8:00 - 16:00 | Pá 8:00 - 15:00, So a Ne zavřeno

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.