Nordica Futura

QR kód produktu

Na dotaz

doprava zdarma

Výrobce: La Nordica, Kód výrobku: 0100781

Krbová kamna Nordica Futura na dřevo nebo dřevěné kulaté brikety, které se přikládají ze zabudovaného zásobníku mají jmenovitý výkon 10 kW a jsou schopna vytopit prostor o objemu cca 300 m3. Účinnost 80.5 %. Dřevěné brikety se automaticky přikládají ze zásobníku (12.5 hodin nepřetržitý provoz). Toto žádný krb nedokáže a instalace zabere maximálně 2 hodiny!

Protože v automatickém provozu je přikládání řízeno čidly hoření, musí být kamna připojena do elektrické sítě. Po shoření paliva je vydán pokyn na další přiložení dřevěných briket.

Při topení dřevem je tento automatický systém vyřazen a kamna se provozují přikládáním dřevěných polen ručně podle potřeby. Běžný výkon je kolem 10 kW. Protože kamna mají vysokou hmotnost ( 243 kg), tak je tepelná energie nakumulována a po vyhasnutí dále topí několik hodin.

Konstrukce kamen Nordica Futura je stejná jako u kamen na dřevo.Vnitřní spalovací komora je svařena z oceli a kolem jako druhý plášť jsou kachle v kombinaci s ocelovými smaltovanými stěnami.

Nový typ ohniště obsahuje rošt a dvířka z litiny, stěny jsou vyloženy speciálními světlými deskami s vysokou pevností a žárovou odolností. Regulace hoření se provádí klasicky – první vzduch pod rošt na roztopení ( primární) , druhý na hoření plynů (sekundární) nad palivem – fouká na sklo. Tato kombinace dosahuje vysokou hodnotu účinnosti 80,2% a emise CO se podařilo snížit až na hodnotu 0,07 %.

Litinová přikládací dvířka mají sklo umístěno vně, tak aby byl splněn požadavek moderního designu. Kachlové obložení je bílé nebo černé. Klavírový lesk vytváří pocit čistoty i luxusu a plně akceptuje dnešní jednoduché zařizování domácností.

Pro instalaci do nových domů je připraveno napojení na externí vzduch.

Drobné nepřesnosti ve velikosti, pravoúhlosti a rovinnosti ploch, rozdíly v odstínu a efektech glazury, jsou nedílnou součásti tohoto keramického výrobku. Výskyt drobných vlasových trhlin v glazuře je přípustný a není považován za vadu.

O Nordica Futura zjistíme vše. Zeptejte se nás a rádi odpovíme! dotaz kamnaV pracovní dny na se snažíme na Vaše dotazy odpovídat okamžitě. V případě, že se nám to nepodaří, prosíme o shovívavost.

Máte otázky?Zajímá vás něco o výrobku?
Zeptejte se odborníků

Pro přidání příspěvků se prosím přihlašte

Na dotaz "Nordica Futura " jsme nenašli záznam v našem diskuzním fóru.

Víte že?

Jsme certifikovaní prodejci

Jsme certifikovaní prodejci krbových kamen ABX, HAAS+SOHN, Jotul, Nordica, Edilkamin, Romotop, Prity, Kvs ekodivize

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba: Po - Čt 8:00 - 16:00 | Pá 8:00 - 15:00, So a Ne zavřeno

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.