Morso 8243

QR kód produktu

Na objednávku

doprava zdarma

Dostupnost: Na objednávku

Naše cena: 56 500 Kč včetně DPH

Výrobce: Morso, Kód výrobku: 0100921


K Morso 8243 od nás navíc získáte:

  • Litinová konvička Morso 2 litry - Litinová konvička Morso k ohřevu vody na kamnech. Objem 2 litry, hmotnost 3kg.Vhodná jako dekorace nebo jako zvlhčovač vzduchu.

Krbová konvekční kamna Morso 8243 mají operativní výkon 3 – 8 kW. Vynikají elegancí a lehkostí, prostor pro dřevo vytváří dekorativní základnu. Pohled do plamenů podtrhuje zlatě zbarvený zbarvený vermikulit s vyraženým logem veverky.

Proto, aby sklo zůstalo skutečně čisté, vyvinula firma Morso technologii, která využívá předehřátý sekundární vzduch. Díky vysoké teplotě ve spalovací komoře shoří všechny plyny i prachové částice. Proto je provoz kamen ekologický a zároveň velmi ekonomický.

Model 8243 je rozšířením velmi populární řady krbových kamen. Vynikají elegancí a lehkostí, prostor pro dřevo vytváří dekorativní základnu. Pohled do plamenů podtrhuje zlatě zbarvený zbarvený vermikulit s vyraženým logem veverky.

Kamna mají možnost přívodu externího vzduchu, popelník, roštový systém, vnitřní obložení topeniště je z vermikulitu. Rukojeť je odnimatelná – dětská pojistka.

Palivo: dřevo, dřevní brikety. Maximální délka polen 33 cm.

O Morso 8243 zjistíme vše. Zeptejte se nás a rádi odpovíme! dotaz kamnaV pracovní dny na se snažíme na Vaše dotazy odpovídat okamžitě. V případě, že se nám to nepodaří, prosíme o shovívavost.

Máte otázky?Zajímá vás něco o výrobku?
Zeptejte se odborníků

Pro přidání příspěvků se prosím přihlašte

Na dotaz "Morso 8243" jsme nenašli záznam v našem diskuzním fóru.

Víte že?

Jsme certifikovaní prodejci

Jsme certifikovaní prodejci krbových kamen ABX, HAAS+SOHN, Jotul, Nordica, Edilkamin, Romotop, Prity, Kvs ekodivize

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba: Po - Čt 8:00 - 16:00 | Pá 8:00 - 15:00, So a Ne zavřeno

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.