Morso 6143 s prostorem pro ukládání dřeva

QR kód produktu

Na dotaz

doprava zdarma

Dostupnost: Na dotaz

Naše cena: 59 100 Kč včetně DPH

Výrobce: Morso, Kód výrobku: 0100773

Konvekční kamna MORSO 6143 s prostorem pro ukládání dřeva mají jmenovitý výkon 5.7kW, regulovatelný v rozmezí 3 až 6kW. Kamna mají prosklená dvířka (systém proti usazování sazí, předehřívaný sekundární vzduch,přívod terciárního vzduchu, možnost napojení přívodu venkovního vzduchu. Součástí kamen je popelník a rošt. Vnitřní obložení vermiculit. Vyhřívaná plocha je 45 – 90m2.

Krbová kamna Morso 6143 budou díky elegantnímu oválnému podstavci vkusnou dekorací každého pokoje. Vyznačují se jednoduchým a nadčasovým designem. Velká prosklená dvířka poskytují nádherný pohled na tančící plameny. Kamna jsou vybavena moderní spalovací technologií, která zajišťuje optimální využití paliva a je ohleduplná k životnímu prostředí. Ve spalovací komoře shoří všechny plyny i prachové částice. Proto je provoz kamen ekologický a zároveň velmi ekonomický.

Morso 6143 jsou malá konvekční kamna vhodná jako primární zdroj tepla pro menší byty nebo jako doplňkový zdroj vytápění do jakéhokoliv prostoru. Kamna jsou vhodná i pro nízkoenergetic­ké domy.

Jako palivo je vhodné dřevo nebo dřevěné brikety. Maximální délka polen 30 cm.

O Morso 6143 s prostorem pro ukládání dřeva zjistíme vše. Zeptejte se nás a rádi odpovíme! dotaz kamnaV pracovní dny na se snažíme na Vaše dotazy odpovídat okamžitě. V případě, že se nám to nepodaří, prosíme o shovívavost.

Máte otázky?Zajímá vás něco o výrobku?
Zeptejte se odborníků

Pro přidání příspěvků se prosím přihlašte

Na dotaz "Morso 6143 s prostorem pro ukládání dřeva" jsme nenašli záznam v našem diskuzním fóru.

Víte že?

Jsme certifikovaní prodejci

Jsme certifikovaní prodejci krbových kamen ABX, HAAS+SOHN, Jotul, Nordica, Edilkamin, Romotop, Prity, Kvs ekodivize

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba prodejny: Po - Čt 8:30 - 15:00
Pá zavřeno, eshop v provozu

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.