Morso 3116

QR kód produktu

na dotaz

doprava zdarma

Dostupnost: na dotaz

Naše cena: 43 400 Kč včetně DPH

Výrobce: Morso, Kód výrobku: MO3116

Sálavá litinová krbová kamna MORSO 3116 mají jmenovitý výkon 5 kW, regulovatelný výkon v rozmezí 3 až 6 kW. Vyhřívaná plocha: 45 až 90 m2. V případě zadního vývodu kouřovodu je výška vývodu 618 mm. Primární vzduch je přiváděn pod rošt, sekundární vzduch je předehříván. Kamna mají přívod terciálního vzduchu. Topeniště je vyloženo nehořlavým materiálem. Použitelné palivo – dřevo a dřevní brikety. Maximální délka polen je 33 cm. Ze zadní části kamen je možno připojit externí spalovací vzduch – adaptér je za příplatek.

Kamna Morso 3116 jsou malá univerzální litinová kamna na dřevo, která mají ideální velikost a výkon pro vytápění menších prostor. Jsou vhodná do menších bytů, chat nebo chalup. Jsou vybavena pohyblivým roštem, popelníkem a lapačem popela. Jejich čištění je snadné a pokud správně topíte, sklo je stále čisté. Kamna jsou dodávána s klasickým motivem veverky na bocích.

O Morso 3116 zjistíme vše. Zeptejte se nás a rádi odpovíme! dotaz kamnaV pracovní dny na se snažíme na Vaše dotazy odpovídat okamžitě. V případě, že se nám to nepodaří, prosíme o shovívavost.

Máte otázky?Zajímá vás něco o výrobku?
Zeptejte se odborníků

Pro přidání příspěvků se prosím přihlašte

Na dotaz "Morso 3116" jsme nenašli záznam v našem diskuzním fóru.

Víte že?

Jsme certifikovaní prodejci

Jsme certifikovaní prodejci krbových kamen ABX, HAAS+SOHN, Jotul, Nordica, Edilkamin, Romotop, Prity, Kvs ekodivize

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba prodejny: Po - Čt 8:30 - 15:00
Pá zavřeno, eshop v provozu

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.