Morso 1442 CB

QR kód produktu

Na dotaz

doprava zdarma

Dostupnost: Na dotaz

Naše cena: 41 501 Kč včetně DPH

Výrobce: Morso, Kód výrobku: 20070404034

Litinová konvekční kamna MORSO 1442 CB mají jmenovitý výkon 5 kW, regulovatelný výkon v rozmezí 3 až 5 kW. V případě zadního vývodu kouřovodu je výška vývodu 606 mm.
Primární vzduch je přiváděn pod rošt, sekundární vzduch je předehříván. Kamna mají přívod terciálního vzduchu. Topeniště je vyloženo nehořlavým materiálem šamotem. Průměrná teplota spalin odcházející do komína je 294st.C, plus,mínus 20 st.C. Účinnost kamen je 76%.

Použitelné palivo – dřevo, dřevní brikety, hnědouhelné brikety i uhlí. Maximální délka polen je 28 cm.
Morso 1442 CB jsou klasická krbová kamna využívající unikátní spalovací systém, který byl přizpůsoben velmi přísným požadavkům na ochranu životního prostředí. Jedná se o konvekční model. Systém konvekce umožňuje rychlou a rovnoměrnou distribuci tepla po místnosti.
Velikostí a výkonem jsou ideální pro vytápění menších prostor. Jsou vhodná do menších bytů, chat nebo chalup. Kamna jsou vybavena pohyblivým roštem, popelníkem a lapačem popela. Jejich čištění je snadné a pokud správně topíte, sklo zůstává stále čisté.

Při používaní uhlí je teplota ve spalovací komoře velmí vysoká a čím méně primárního vzduchu se přivádí pod rošt, tím více se rošt šetří. Kamna Morso 1442 CB je možno objednat ve 2 provedeních – na boku dekor veverka nebo žebrování. Žebrované provedení je možno vidět na obrázku číslo 2.
Záruka 10 let na litinový plášť a 2 roky na sklo.

O Morso 1442 CB zjistíme vše. Zeptejte se nás a rádi odpovíme! dotaz kamnaV pracovní dny na se snažíme na Vaše dotazy odpovídat okamžitě. V případě, že se nám to nepodaří, prosíme o shovívavost.

Máte otázky?Zajímá vás něco o výrobku?
Zeptejte se odborníků

Pro přidání příspěvků se prosím přihlašte

Na dotaz "Morso 1442 CB" jsme nenašli záznam v našem diskuzním fóru.

Víte že?

Jsme certifikovaní prodejci

Jsme certifikovaní prodejci krbových kamen ABX, HAAS+SOHN, Jotul, Nordica, Edilkamin, Romotop, Prity, Kvs ekodivize

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba prodejny: Út - Čt 8:30 - 16:00
Po, Pá, So a Ne zavřeno

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.