LS Kamna Falco Eco 40 kW

QR kód produktu

Na objednávku

doprava zdarma

Dostupnost: Na objednávku

Naše cena: 76 109 Kč včetně DPH

Výrobce: LS Kamna s.r.o., Kód výrobku: 0100056

Teplovzdušná kamna na dřevo Falco Eco 40 kW mají jmenovitý výkon 36 kW, regulovatelný v rozmezí 16 –40 kW. Vyhřívaný prostor 50 až 1200 m3. Spotřeba paliva 9.5 kg/h.Účinnost 85 %. Průtok ohřátého vzduchu 2500 m3/hod. Stálá teplota na výstupu cca 50 – 110°C. Příkon ventilátoru 110 W. Tah komína 12 Pa. Průměr kouřovodu 180 mm.

Ke kamnům lze dokoupit

LDS – Automatický regulátor otáček ventilátoru + displej (naleznete v kategorii příslušenství ke kamnům LS kamna )

Vysokou účinnost kamen zajišťuje dvoukomorový systém spalování, který umožňuje dokonalé spalování plynů vznikajících při hoření.Teplo vzniklé při hoření ohřívá nejen plášť samotných kamen, ale také trubkový výměník vložený do kouřových cest. Toto teplo je vyfukováno ventilátorem do vytápěného prostoru. Stálá teplota vyfukovaného vzduchu je cca 40 – 80°C závislá na intenzitě topení.

K předávání tepla dochází přímo z ploch výměníku tepla na proudící vzduch. Průtok vzduchu je zajištěn axiálním ventilátorem. Spaliny jsou po průchodu výměníkem tepla odváděny komínem.

Dvoukomorový systém spalování dovoluje dosáhnout maximální účinnosti hoření . Pouze tato technologie zaručuje maximální účinnost hoření (více než 80%) s minimálním objemem zbytkového popela a dlouhými intervaly přikládání. Tento způsob hoření je velice hospodárný – dochází k úspoře paliva při srovnatelném výkonu a snížení obsahu plynů a prachových částic s minimálním dopadem na životní prostředí.

Možno přikládat celá polena o délce až 80 cm.

Jako palivo se používá jakékoli dřevo minimálně zpracované na určenou délku. Výhodou je možnost spalování i nerozštípaných polen, jejichž velikost se řídí velikostí dvířek kamen o průměru 370 mm.

Díky použité technologii dvoukomorového spalování a výměníku tepla s ventilátorem zvyšující účinnost kamen, je možno snížit přívod primárního vzduchu a tím prodloužit dobu hoření paliva.

Výkon se reguluje množstvím přisávaného vzduchu, posuvnými otvory ve dvířkách.

Dno spalovací komory je obloženo hladkými šamotovými deskami, což umožňuje snadné vybírání popele a zvyšuje životnost kamen.

Použití:

  • obytné místnosti – chaty, chalupy, RD, byty
  • vytápění restaurací, kluboven apod.
  • zemědělství – vytápění dílen
  • průmysl – vytápění hal, překladišť a skladů a jejich ochrana před mrazem
  • automobilový sektor- vytápění dílen, karosáren apod.
  • stavebnictví – vytápění staveb a jejich ochrana před mrazem
O LS Kamna Falco Eco 40 kW zjistíme vše. Zeptejte se nás a rádi odpovíme! dotaz kamnaV pracovní dny na se snažíme na Vaše dotazy odpovídat okamžitě. V případě, že se nám to nepodaří, prosíme o shovívavost.

Máte otázky?Zajímá vás něco o výrobku?
Zeptejte se odborníků

Pro přidání příspěvků se prosím přihlašte

Na dotaz "LS Kamna Falco Eco 40 kW " jsme nenašli záznam v našem diskuzním fóru.

Víte že?

Jsme certifikovaní prodejci

Jsme certifikovaní prodejci krbových kamen ABX, HAAS+SOHN, Jotul, Nordica, Edilkamin, Romotop, Prity, Kvs ekodivize

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba: Po - Čt 8:00 - 16:00 | Pá 8:00 - 15:00, So a Ne zavřeno

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.