LS kamna Falco Eco 20kW

QR kód produktu

Na objednávku

doprava zdarma

Dostupnost: Na objednávku

Naše cena: 43 439 Kč včetně DPH

Výrobce: LS Kamna s.r.o., Kód výrobku: 010003

Teplovzdušná kamna na dřevo Falco Eco 20 kW mají jmenovitý výkon 18kW, regulovatelný v rozmezí 8–20kW. Vyhřívaný prostor 100 až 400 m3. Účinnost 81,5 – 87 %Průtok ohřátého vzduchu 700 m3/hod. Stálá teplota na výstupu cca 50 – 70°C. Příkon ventilátoru 36 W. Tah komína 12 Pa.

Výška 970 mm (se stolkem jednoduchým 1220 mm, se stolkem kovaným 1 235 mm), šířka 540 mm Hloubka celková 720 mm, hloubka topeniště 580 mm
Ke kamnům za příplatek lze přiobjenat podstavec a LDS – Automatický regulátor otáček ventilátoru + displej

Vysokou účinnost kamen zajišťuje dvoukomorový systém spalování, který umožňuje dokonalé spalování plynů vznikajících při hoření.Teplo vzniklé při hoření ohřívá nejen plášť samotných kamen, ale také trubkový výměník vložený do kouřových cest. Toto teplo je vyfukováno ventilátorem do vytápěného prostoru. Stálá teplota vyfukovaného vzduchu je cca 40 – 70 C závislá na intenzitě topení

.

K předávání tepla dochází přímo z ploch výměníku tepla na proudící vzduch. Průtok vzduchu je zajištěn axiálním ventilátorem. Spaliny jsou po průchodu výměníkem tepla odváděny komínem.

Dvoukomorový systém spalování dovoluje dosáhnout maximální účinnosti hoření . Pouze tato technologie zaručuje maximální účinnost hoření (více než 80%) s minimálním objemem zbytkového popela a dlouhými intervaly přikládání. Tento způsob hoření je velice hospodárný – dochází k úspoře paliva při srovnatelném výkonu a snížení obsahu plynů a prachových částic s minimálním dopadem na životní prostředí.

Možno přikládat celá polena o délce až 55 cm

Jako palivo se používá jakékoli dřevo minimálně zpracované na určenou délku. Výhodou je možnost spalování i nerozštípaných polen, jejichž velikost se řídí velikostí dvířek kamen o průměru 320 mm.

Použití:
obytné místnosti – chaty, chalupy, RD, byty
vytápění restaurací, kluboven apod.
zemědělství – vytápění dílen
průmysl – vytápění hal, překladišť a skladů a jejich ochrana před mrazem
automobilový sektor- vytápění dílen, karosáren apod.
stavebnictví – vytápění staveb a jejich ochrana před mrazem
O LS kamna Falco Eco 20kW zjistíme vše. Zeptejte se nás a rádi odpovíme! dotaz kamnaV pracovní dny na se snažíme na Vaše dotazy odpovídat okamžitě. V případě, že se nám to nepodaří, prosíme o shovívavost.

Máte otázky?Zajímá vás něco o výrobku?
Zeptejte se odborníků

Pro přidání příspěvků se prosím přihlašte

Na dotaz "LS kamna Falco Eco 20kW " jsme nenašli záznam v našem diskuzním fóru.

Víte že?

Jsme certifikovaní prodejci

Jsme certifikovaní prodejci krbových kamen ABX, HAAS+SOHN, Jotul, Nordica, Edilkamin, Romotop, Prity, Kvs ekodivize

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba: Po - Čt 8:00 - 16:00 | Pá 8:00 - 15:00, So a Ne zavřeno

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.