LS kamna Falco Eco 12kW

QR kód produktu

Na objednávku

doprava zdarma

Dostupnost: Na objednávku

Naše cena: 31 339 Kč včetně DPH

Výrobce: LS Kamna s.r.o., Kód výrobku: 010002

Teplovzdušná kamna na dřevo Falco Eco 12 kW mají jmenovitý výkon 10, regulovatelný 5–12kW. Vyhřívaný prostor 100 až 300 m3. Účinnost 85,01 %Emise CO pri O2=13% – 0,09. Průtok ohřátého vzduchu 700 m3/hod.Stálá teplota na výstupu cca 50 – 70°C. Příkon ventilátoru 36 W. Doporučený komínový tah 12Pa.

Ke kamnům lze dokoupit:
Podstavec a LDS – Automatický regulátor otáček ventilátoru + displej (naleznete v kategorii příslušenství ke kamnům LS kamna)

Výška 940 mm (se stolkem jednoduchým 1 190 mm, se stolkem kovaným 1240mm)
Šířka 540 mm
Hloubka celková 630 mm, délka topeniště 410 mm

Vysokou účinnost kamen zajišťuje dvoukomorový systém spalování, který umožňuje dokonalé spalování plynů vznikajících při hoření.Teplo vzniklé při hoření ohřívá nejen plášť samotných kamen, ale také trubkový výměník vložený do kouřových cest. Toto teplo je vyfukováno ventilátorem do vytápěného prostoru. Stálá teplota vyfukovaného vzduchu je cca 40° – 70° C závislá na intenzitě topení.

K předávání tepla dochází přímo z ploch výměníku tepla na proudící vzduch. Průtok vzduchu je zajištěn axiálním ventilátorem. Spaliny jsou po průchodu výměníkem tepla odváděny komínem Dvoukomorový systém spalování dovoluje dosáhnout maximální účinnosti hoření . Pouze tato technologie zaručuje maximální účinnost hoření (více než 80%) s minimálním objemem zbytkového popela a dlouhými intervaly přikládání. Tento způsob hoření je velice hospodárný – dochází k úspoře paliva při srovnatelném výkonu a snížení obsahu plynů a prachových částic s minimálním dopadem na životní prostředí.

Nereztitanové zplyňovací trubice ve spalovacím prostoru Dlouhá doba hoření Jednoduchá obsluha primárního vzduchu Šamotové topeniště (dlouhá životnost)Nízká spotřeba dřeva

Možno přikládat polena o délce 38 cm. Jako palivo se používá jakékoli dřevo minimálně zpracované na určenou délku. Výhodou je možnost spalování i nerozštípaných polen, jejichž velikost se řídí velikostí dvířek kamen o průměru 320 mmPoužití:
obytné místnosti – chaty, chalupy, RD, byty vytápění restaurací, kluboven apod. zemědělství – vytápění dílen průmysl – vytápění hal, překladišť a skladů a jejich ochrana před mrazem automobilový sektor- vytápění dílen, karosáren apod. stavebnictví – vytápění staveb a jejich ochrana před mrazem 

Recenze našich zákazníků, kteří si koupili LS kamna Falco Eco 12kW

ID recenze: 3388814

mám kamna v truhlářský dílně krásně hřejou a jsou nenáročný na provoz mám tam trenýrkovou teplotu a přikládá třikrát deně můžu každýmu jen doporučit

+ : do truhlárny super kamna

O LS kamna Falco Eco 12kW zjistíme vše. Zeptejte se nás a rádi odpovíme! dotaz kamnaV pracovní dny na se snažíme na Vaše dotazy odpovídat okamžitě. V případě, že se nám to nepodaří, prosíme o shovívavost.

Máte otázky?Zajímá vás něco o výrobku?
Zeptejte se odborníků

Pro přidání příspěvků se prosím přihlašte

Na dotaz "LS kamna Falco Eco 12kW " jsme nenašli záznam v našem diskuzním fóru.

Víte že?

Jsme certifikovaní prodejci

Jsme certifikovaní prodejci krbových kamen ABX, HAAS+SOHN, Jotul, Nordica, Edilkamin, Romotop, Prity, Kvs ekodivize

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba: Po - Čt 8:00 - 16:00 | Pá 8:00 - 15:00, So a Ne zavřeno

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.