La Nordica Emiliana s varnou plotnou steel

QR kód produktu

Na dotaz

doprava zdarma

Dostupnost: Na dotaz

Naše cena: 43 410 Kč včetně DPH

Tento produkt má varianty (vyberte kliknutím níže) :

Výrobce: La Nordica, Kód výrobku: 9880-2021052501

NOVINKOU jsou krbová kamna Nordica Emiliana steel , které mají dvířka, rám, báze a čelo ze smaltované litiny Jjich jemnovitý výkon je 6.5 kW a jsou schopna vytopit prostor o objemu cca 186 m3. Maximální účinnost 88.7%, doporučený tah komínu 10 Pa, hmotnostní průtok spalin 3.8 g/s, výstupní teplota spalin 207°C.

Dvouplášťová litinová kamna – uvnitř jsou vložené na sebe jednotlivé litinové desky vyplňující celý spalovací prostor. Vnitřní vroubkování litiny má vliv na hoření a zamezuje praskání.

V horní části ohniště, před výstupem do komína je vložen systém deflektorů. Ty mají za úkol jednak omezit plameny do komína ale i zlepšit průběh dohoření plynů ze dřeva. Na horní desce je varná plotýnka.

Ovládání při topení je velmi jednoduché. Zatápí se otevřením spodního (primárního) vzduchu kolečkem na dvířkách . Vzduch pod rošt usnadňuje roztápění do studeného komínu! Po roztopení a nahřátí kamen se tento vzduch musí uzavřít a začne působit horní vzduch (sekundární). Regulační prvek je nad přikládacími dvířky.

O La Nordica Emiliana s varnou plotnou steel zjistíme vše. Zeptejte se nás a rádi odpovíme! dotaz kamnaV pracovní dny na se snažíme na Vaše dotazy odpovídat okamžitě. V případě, že se nám to nepodaří, prosíme o shovívavost.

Máte otázky?Zajímá vás něco o výrobku?
Zeptejte se odborníků

Pro přidání příspěvků se prosím přihlašte

Na dotaz "La Nordica Emiliana s varnou plotnou steel" jsme nenašli záznam v našem diskuzním fóru.

Víte že?

Jsme certifikovaní prodejci

Jsme certifikovaní prodejci krbových kamen ABX, HAAS+SOHN, Jotul, Nordica, Edilkamin, Romotop, Prity, Kvs ekodivize

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba prodejny: Po - Čt 8:30 - 15:00
Pá zavřeno, eshop v provozu

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.