Kotel Benekov C 26 Premium

QR kód produktu

Na dotaz

doprava zdarma

Dostupnost: Na dotaz

Naše cena: 99 813 Kč včetně DPH

Kód výrobku: 0100885

Kotel BENEKOV C 26 lze použít pro vytápění rodinných domů, kancelářských budov a jiných objektů jejichž náročnost na tepelný výkon nepřesahuje 25 kW. Mechanický přísun paliva z vestavěného zásobníku do spalovací komory. Jednoduchá, časově nenáročná obsluha a údržba. Nízké provozní náklady. Velmi nízká emisní zátěž pro okolí odpovídající 4. třídě dle ČSN EN 303–5:20133 – tahová konstrukce výměníku zaručující vysokou účinnost. Moderní design. Ve verzi economix a PREMIUM základní výbava neobsahuje designové dveře kotlového tělesa. Řídící jednotka Siemens Climatix Premium. Pomocí řídící jednotky Siemens Climatix nebo v případě zapojení s jednotkou BENEKOV EM 250 pomocí nadřazené regulace lze kotel zapojit do kaskády nebo jej napojit na další topné okruhy.

Ke kotlům této řady lze na přání dokoupit širokou škálu přídavných zařízení jako jsou: odpopelňovač, automatické čištění výměníku, záložní zdroje, komínovou klapku, lambda sondu atd. Pro kvalitní řešení celé otopné soustavy doporučujeme při instalaci využít doporučené hydraulické komponenty, které jsou uvedeny v seznamu Technické podklady k instalacím kotlů Benekov. Provoz kotle: Kotel je třeba obsluhovat v průměru 10 minut denně. Zásobník paliva umožňuje bezobslužný provoz obvykle po dobu 2 až 4 dny.

Na jaře a na podzim je možno přikládat jednou za 3 až 7 dnů, v závislosti na požadované teplotě v objektu, použitém palivu atd.

Popel je nutno vynášet jednou za 2 až 4 dny, v závislosti na kvalitě použitého paliva, intenzitě vytápění atd.

Stejně jako u dalších našich výrobků, bezpečný provoz kotle zajišťuje havarijní termostat, sloužící k ochraně otopného systému proti přehřátí. Motor šnekového podávacího zařízen je proti přetížení vybaven termo-pojistkou. Tavná tepelná pojistka zabezpečuje kotel proti prohoření paliva do zásobníku paliva při výpadku elektrického proudu na delší dobu.

Hnědé uhlí – ořech 2 Zrnitost 10 – 25[mm] Obsah bitumenů max. 3,5[%] Sypná hmotnost 700 – 740[kg/m3] Obsah vody max. 35[%] Obsah popele max. 12[%] Výhřevnost min. 17[MJ.kg-1] Obsah síry max. 0,9[%] Měrná sirnatost max. 0,5[g/MJ] Obsah prachu max. 10[%] Teplota tání popela min. 1500[°C]

POZOR! Špatná kvalita paliva může výrazně negativně ovlivnit výkon a emisní parametry kotle.

O Kotel Benekov C 26 Premium zjistíme vše. Zeptejte se nás a rádi odpovíme! dotaz kamnaV pracovní dny na se snažíme na Vaše dotazy odpovídat okamžitě. V případě, že se nám to nepodaří, prosíme o shovívavost.

Máte otázky?Zajímá vás něco o výrobku?
Zeptejte se odborníků

Pro přidání příspěvků se prosím přihlašte

Na dotaz "Kotel Benekov C 26 Premium" jsme nenašli záznam v našem diskuzním fóru.

Víte že?

Jsme certifikovaní prodejci

Jsme certifikovaní prodejci krbových kamen ABX, HAAS+SOHN, Jotul, Nordica, Edilkamin, Romotop, Prity, Kvs ekodivize

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba: Po - Čt 8:00 - 16:00 | Pá 8:00 - 15:00, So a Ne zavřeno

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.