KOBOK ROTO 450W

QR kód produktu

Na dotaz

doprava zdarma

Dostupnost: Na dotaz

Naše cena: 53 792 Kč včetně DPH

Výrobce: Kobok, Kód výrobku: 09534

Krbová vložka KOBOK ROTO 450W s teplovodním výměníkem má jmenovitý výkon 11.3 kW, z toho do vody 5.4 kW a 5.9 kW do místnosti, rozsah provozních výkonů 3–13 kW. Krbové vložky KOBOK ROTO jsou určené pro sálavé obestavby z akumulačních materiálů jako je šamot, žárobeton, keramika, kachle. Nejlépe se uplatní v sálavých obestavbách, ale jdou použít i v kombinovaných obestavbách s teplým vzduchem. Kamnové vložky KOBOK ROTO vynikají velmi vysokou účinností spalování, čistotou skla a dlouhou dobou hoření. Mají externí přívod vzduchu DN 125mm. Umožňují hoření na roštu i bezroštové hoření. Topeniště je vyloženo šamotem. Dvířka jsou prosklena keramickým žáruvzdorným sklem. Bezpečnostní chladicí smyčka je integrovaná v teplovodním výměníku. Je možno zvolit si levé nebo pravé otvírání – bez příplatku. Bezroštové hoření je bez příplatku – vzduch se uzavírá záslepkou.


Použitelné palivo : dřevo a dřevěné brikety.

provedení 570/325 (zástavbové rozměry: šířka 325mm, výška 570mm) za 53.347,–Kč 

O KOBOK ROTO 450W zjistíme vše. Zeptejte se nás a rádi odpovíme! dotaz kamnaV pracovní dny na se snažíme na Vaše dotazy odpovídat okamžitě. V případě, že se nám to nepodaří, prosíme o shovívavost.

Máte otázky?Zajímá vás něco o výrobku?
Zeptejte se odborníků

Pro přidání příspěvků se prosím přihlašte

Na dotaz "KOBOK ROTO 450W" jsme nenašli záznam v našem diskuzním fóru.

Do 28.2.2017 opravdu bez navýšení

Nezapomeňte, že splátky CETELEM bez navýšení platí do 28.2.2017 . Pokud výrobek do 6ti měsíců zaplatíte, nebude Vás to stát ani korunu navíc!

Sleva na krbová kamna pro registrované

Víte, že jako registrovaný zákazník máte možnost nakupovat výrobky většiny výrobců kamen se slevou 3%? Stačí se zaregistrovat a přihlásit. Vaše ceny budou aktualizované. Přejeme příjemné nakupování :)

Víte že?

Jsme certifikovaní prodejci

Jsme certifikovaní prodejci krbových kamen ABX, HAAS+SOHN, Jotul, Nordica, Edilkamin, Romotop, Prity, Kvs ekodivize

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba: Po - Čt 8:00 - 16:00 | Pá 8:00 - 15:00, So a Ne zavřeno

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.