KFenergy Automatický ventilátor pro krbová kamna

QR kód produktu

Na dotaz

doprava s příplatkem

Výrobce: KFenergy, Kód výrobku: 0100960

KFenergy Automatický ventilátor pro krbová kamna šetří efektivně distribuuje teplo podle vaší potřeby, ultra-tichý chod, zcela funkční bez elektrické energie.

Tepelně napájený ventilátor pro krbová kamna byl navržen tak, aby vydržel běžné provozní teploty mezi 205°C – 345°C na volně stojícíh kamnech. Přehřátí sníží účinnost ventilátoru a může vést k trvalému poškození a ztrátě záruky. Sundejte ventilátor z kamen, pokud teplota překročí 345°C.

Dobrým bezpečnostním prvkem pro provozování krbových kamen je použití teploměru pro krbová kamna, který Vám s minimální odchylkou ukazuje aktuální teplotu na vašich kamnech.

Základ ventilátoru KFenergy byl navržen tak, aby při jeho používání absorboval co nejvíce tepla z krbových kamen, na kterých je umístěn. V případě, že je ventilátor v chodu (tzn.horky) a chcete jej přemístit nebo sejmout z krbových kamen, abyste zabránili jeho přehřátí, použijte vždy držadlo umístěné ve vrchní části.

Nedýtekjte se spodní části ventilátoru ani jej neodkládejte na povrch, který není odolný vysokým teplotám. V případě, že tak učiníte, může dojít ke zranění nebo poškození povrchu materiálu, na který ventilátor položíte.

O KFenergy Automatický ventilátor pro krbová kamna zjistíme vše. Zeptejte se nás a rádi odpovíme! dotaz kamnaV pracovní dny na se snažíme na Vaše dotazy odpovídat okamžitě. V případě, že se nám to nepodaří, prosíme o shovívavost.

Máte otázky?Zajímá vás něco o výrobku?
Zeptejte se odborníků

Pro přidání příspěvků se prosím přihlašte

Na dotaz "KFenergy Automatický ventilátor pro krbová kamna" jsme nenašli záznam v našem diskuzním fóru.

Víte že?

Jsme certifikovaní prodejci

Jsme certifikovaní prodejci krbových kamen ABX, HAAS+SOHN, Jotul, Nordica, Edilkamin, Romotop, Prity, Kvs ekodivize

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba prodejny: Út - Čt 8:30 - 16:00
Po, Pá, So a Ne zavřeno

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.