Karma Absolute - do komína

QR kód produktu

na dotaz

doprava zdarma

Dostupnost: na dotaz

Naše cena: 97 048 Kč včetně DPH

Výrobce: Karma a.s., Kód výrobku: KAABSOK

Volně stojící plynová krbová kamna Karma Absolute ZP mají výkon 5.0 kW na zemní plyn (na propan o výkonu 4,2 kW). Tato krbová kamna nevyžadují připojení k elektrické energii a odolávají teplotám pod bodem mrazu. Konstrukce spalovací komory doplněná keramickými poleny nad hořákem umožňuje pohled na planoucí oheň, který je srovnatelný s krby na dřevo. Na rozdíl od klasických krbů na pevné palivo lze u těchto krbových kamen nastavit požadovanou teplotu v místnosti, kterou plynová krbová kamna automaticky udržují. Pomocí by-passu lze nastavit trvalý provoz hořáku bez ohledu na nastavení termostatu. Krbová kamna jsou vybavena termostatem a piezozapalovačem, kterým se zapaluje věčný plamínek (který může hořet po celou topnou sezónu). Odtah spalin je do komína.

Výkon plynových krbových kamen na zemní plyn / propan 5.0 / 4.2 kW vytopí prostor: na zemní plyn / propan až 100 / 80m³. Kamna automaticky udržují nastavenou teplotu v místnosti. Kamna Absolute mají piezoelektrické zapalování a věčný plamínek– nevyžadují připojení ke zdroji elektrické energie. By-passem je možno regulovat velikost plamene Součástí je bezpečnostní pojistka plamene – vysoká bezpečnost provozu. Standardní tovární nastavení je možno zvolit při objednávce– pro zemní plyn ( verze Absolute ZP ) nebo propan (verze PB). Standardní typ kamene horní části krytu je mastek.

O Karma Absolute - do komína zjistíme vše. Zeptejte se nás a rádi odpovíme! dotaz kamnaV pracovní dny na se snažíme na Vaše dotazy odpovídat okamžitě. V případě, že se nám to nepodaří, prosíme o shovívavost.

Máte otázky?Zajímá vás něco o výrobku?
Zeptejte se odborníků

Pro přidání příspěvků se prosím přihlašte

Na dotaz "Karma Absolute - do komína" jsme nenašli záznam v našem diskuzním fóru.

Víte že?

Jsme certifikovaní prodejci

Jsme certifikovaní prodejci krbových kamen ABX, HAAS+SOHN, Jotul, Nordica, Edilkamin, Romotop, Prity, Kvs ekodivize

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba prodejny: Po - Čt 8:30 - 15:00
Pá zavřeno, eshop v provozu

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.