Kalor Tina 10 C s rozvodem horkého vzduchu

QR kód produktu

ukončena výroba

doprava zdarma

Výrobce: Kalor, Kód výrobku: 0101442

Kalor Tina 10 C – Teplovzdušná peletová kamna s rozvodem horkého vzduchu. Mají jmenovitý výkon 2,92 – 9,01kW, celkový 3,04 – 9,72 kW.

Krbová kamna na dřevěné pelety Kalor Tina jsou ideální variantou pro vytápění členitého interiéru, současně mohou vytápět až 3 místností současně.

V místnosti kde jsou peletová kamna, je vytápění zajištěno předním prostorovým ventilátorem, který urychlí výměnu teplého vzduchu a prostřednictvím sálavého tepla v blízkosti peletových kamen. Dalším zdrojem tepla do ostatních prostor jsou teplovzdušné rozvody jejichž délka je maximálně 4m od peletových kamen. Tyto teplovzdušné rozvody zásobuje teplem zadní teplovzdušný ventilátor.

Moderní design italského výrobce je ozdoben vnějším opláštěním v lakované oceli dodávané v barevném provedení červená, bílá a hnědá.

V horní části peletových kamen je umístěn ovládací displej s možností nastavení výkonu, času zapnutí a vypnutí, nastavení požadované teploty v interiéru.

Chcete peletová kamna na dálku ovládat mobilním telefonem, PC,bezdrátovým termostatem? To vše vám nabízí řídící jednotka Kalor, která podporuje tyto funkce. Víte jaké máte doma teplo a v jakém provozním modu jsou aktuálně peletová kamna.

Použité konstrukční materiály peletových kamen Kalor Tina jsou nerezová ocel, kotlová silnostěnná ocel. Spalovací koš peletových kamen je ze silnostěnné nerezové oceli, která odolá velkým teplotním rozdílům.

Součástí peletových kamen Kalor Tina je dálkové ovládání, kterým můžete pohodlně ovládat výkon, měnit nastavenou požadovanou teplotu, peletová kamna vypnout a zapnout.

Velký zážitkem při vytápění je panoramatické krbové sklo, přes které si vychutnáte pohledem do otevřeného ohně očekávanou atmosféru.

Cyklus čištění peletových kamen je po několika dnech provozu a pokud využijete vysavač na popel, je téměř bezprašný. Zabere vám několik málo minut na rozdíl od klasických krbových kamen.

Model peletových kamen Kalor Tina se stal oblíbeným a stále více vyhledávaným interierovým zdrojem tepla spokojených zákazníků v Rakousku, Německu, Italii, pro nadstandartní efektivitu spalování, nízkou provozní hladinu hluku, osobitý design.

O Kalor Tina 10 C s rozvodem horkého vzduchu zjistíme vše. Zeptejte se nás a rádi odpovíme! dotaz kamnaV pracovní dny na se snažíme na Vaše dotazy odpovídat okamžitě. V případě, že se nám to nepodaří, prosíme o shovívavost.

Máte otázky?Zajímá vás něco o výrobku?
Zeptejte se odborníků

Pro přidání příspěvků se prosím přihlašte

Na dotaz "Kalor Tina 10 C s rozvodem horkého vzduchu" jsme nenašli záznam v našem diskuzním fóru.

Víte že?

Jsme certifikovaní prodejci

Jsme certifikovaní prodejci krbových kamen ABX, HAAS+SOHN, Jotul, Nordica, Edilkamin, Romotop, Prity, Kvs ekodivize

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba: Po - Čt 8:00 - 16:00 | Pá 8:00 - 15:00, So a Ne zavřeno

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.