Haas+Sohn Vision - antracit

QR kód produktu

Na dotaz

doprava zdarma

Výrobce: Haas+Sohn, Kód výrobku: 0430215100000

Krbová kamna Haas+Sohn Vision – antracit / světle šedá mají jmenovitý výkon 6 kW, regulovatelný 2– 6.4 kW. Jsou schopna vytopit prostor o objemu cca 115 m3. Doporučený komínový tah 12 Pa.

Více informací naleznete v přiložené technické dokumentaci.

Výhody:

  • 3 bodové zavírání dvířek
  • Otočný rošt

Automatická regulace sekundárního spalovacího vzduchu. Kamna si sama regulují přívod sekundárního vzduchu. Při zatápění stačí otevřít primární vzduch. Když se oheň rozhoří, primární vzduch můžete opět uzavřít. Zbytek topení už si kamna řídí sama. Podle množství paliva sama upraví přívod vzduchu (sekundárního) tak, aby bylo spalování co nejefektivnější. Z každého kusu dřeva tak získáte maximum tepla při současně nízkých emisích. Externí přívod vzduchu (CPV. Kyslík potřebný pro hoření si kamna neberou z místnosti, ale z vnějších prostor. Většinou se jedná o hadici (trubku), které vede z domu například pod terasu, do větrané chodby apod.

Externí přívod vzduchu je nezbytný u pasivních a nízkoenergetických staveb. Doporučujeme ho ale i do všech zateplených objektů. Uvnitř se v topné sezóně podstatně lépe dýchá.

Palivo: dřevo, dřevěné brikety. Délka polen 30 cm.

O Haas+Sohn Vision - antracit zjistíme vše. Zeptejte se nás a rádi odpovíme! dotaz kamnaV pracovní dny na se snažíme na Vaše dotazy odpovídat okamžitě. V případě, že se nám to nepodaří, prosíme o shovívavost.

Máte otázky?Zajímá vás něco o výrobku?
Zeptejte se odborníků

Pro přidání příspěvků se prosím přihlašte

Na dotaz "Haas+Sohn Vision - antracit" jsme nenašli záznam v našem diskuzním fóru.

Víte že?

Jsme certifikovaní prodejci

Jsme certifikovaní prodejci krbových kamen ABX, HAAS+SOHN, Jotul, Nordica, Edilkamin, Romotop, Prity, Kvs ekodivize

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba: Po - Čt 8:00 - 16:00 | Pá 8:00 - 15:00, So a Ne zavřeno

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.