Haas+Sohn Premium HSP 7 II, WLAN modul

QR kód produktu

Na dotaz

doprava zdarma

Cena od: 85 990 Kč

Tento produkt má varianty (vyberte kliknutím níže) :

Výrobce: Haas+Sohn, Kód výrobku: 0101492

Chytrá peletová kamna s kruhovým půdorysem. Haas+Sohn Premium HSP 7 II se skvěle hodí pro umístění do rohu. Výkon 2,4 – 8,2 kW. Jsou k dostání v černé variantě nebo v šedé barvě s kontrastními dvířky a víkem. Součástí balení je WLAN Modul, díky kterému vás budou poslouchat na dálku. Naše peletová kamna můžete ovládat pomocí mobilní aplikace z chytrého telefonu či tabletu.

Teplotu můžete ovládat buď na přímo na kamnech pomocí přehledného českého menu, nebo na dálku díky naší mobilní aplikaci.

Díky ovládání kamen přes mobil máte teplo vašeho domova pod kontrolou, ať už se nacházíte kdekoliv. Stačí k peletovým kamnům napojit WLAN modul, který má 2 funkce:

  • Funkce Local – pro ovládání z domu a blízkého okolí (zahrada, garáž)
  • Funkce Global – pro ovládání odkudkoliv z celého světa

Kamna se přes WLAN modul připojují k domácí wifi síti.

Přívětivá pro alergiky
Ohřátý vzduch po místnosti nerozhání ventilátor. Teplo stoupá samovolně, bez vibrací a hluku. Místo toho oheň ohřívá vzduchovou kapsu unitř kamen. Teplo tak stoupá do místnosti bez prachu a hluku, nevíří prach. Ideální pro alergiky.

Plně automatická regulace teploty
Jednoduše si nastavíte různé teploty pro různé denní doby. Díky integrovanému pokojovému čidlu kamna hlídají teplotu v místnosti a topí tak, aby udržela nastavenou hodnotu. Peletová kamna sama poznají, že se v místnosti ochladilo a začnou topit. Když dosáhnou požadované teploty, utlumí se. Není třeba je zapínat ani vypínat, stačí občas dosypat pelety.

Externí přívod vzduchu (CPV)
Kyslík potřebný pro hoření si kamna neberou z místnosti, ale z vnějších prostor. Většinou se jedná o hadici (trubku), které vede z domu například pod terasu, do větrané chodby apod. Externí přívod vzduchu je nezbytný u pasivních a nízkoenergetických staveb. Doporučujeme ho ale i do všech zateplených objektů. Uvnitř se v topné sezóně podstatně lépe dýchá. Pokud v kamnech netopíte, může externím přívodem vzduchu unikat teplo z domu. Proto má většina našich kamen možnost externí přívod vzduchu uzavřít.

Více informací naleznete v přiloženém technickém listě.

O Haas+Sohn Premium HSP 7 II, WLAN modul zjistíme vše. Zeptejte se nás a rádi odpovíme! dotaz kamnaV pracovní dny na se snažíme na Vaše dotazy odpovídat okamžitě. V případě, že se nám to nepodaří, prosíme o shovívavost.

Máte otázky?Zajímá vás něco o výrobku?
Zeptejte se odborníků

Pro přidání příspěvků se prosím přihlašte

Na dotaz "Haas+Sohn Premium HSP 7 II, WLAN modul" jsme nenašli záznam v našem diskuzním fóru.

Víte že?

Jsme certifikovaní prodejci

Jsme certifikovaní prodejci krbových kamen ABX, HAAS+SOHN, Jotul, Nordica, Edilkamin, Romotop, Prity, Kvs ekodivize

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba prodejny: Po - Čt 8:30 - 15:00
Pá zavřeno, eshop v provozu

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.