Haas+Sohn Premium Bryne s výměníkem - White Rock

QR kód produktu

Na dotaz

doprava zdarma

Dostupnost: Na dotaz

Naše cena: 33 290 Kč včetně DPH

Výrobce: Haas+Sohn, Kód výrobku: 0434516000000

Krbová kamna Haas+Sohn Premium Bryne s výměníkem – White Rock (přírodní kámen)mají celkový jmenovitý výkon 10.2 kW, z toho do výměníku (vody) jde 7.3 kW, do prostoru 2.9 kW.

Nenápadně krásná a nápadně praktická. Taková jsou krbová kamna BRYNE s výměníkem. Uvnitř korpusu s jednoduchým, nadčasovým designem najdete výkonný teplovodní výměník, díky kterému vám kamna prohřejí celý dům. Výměník navíc můžete čistit i se zavřenými dvířky. Nečistoty z trubek jednoduše odstraníte posouvaním stírací lišty. Nečistoty tak napadají do popelníku a vy nemusíte po každém zatopení utírat prach.

Přívody vzduchu do ohniště (primární, sekundární, terciální) lze ovládat jedním jednoduchým regulátorem Easy Control.

Možnost přívodu spalovacího vzduchu z venkovních prostor (CPV). Uvnitř se lépe dýchá, protože kamna nespalují již jednou ohřátý vzduch. Ideální pro zateplené domy, nezbytné pro pasivní a nízkoenergetické stavby.

Pokud v kamnech zrovna netopíte, můžete uzavřít přívod externího vzduchu – nedochází k tepelným ztrátám.

Z paliva se během hoření uvolňují hořlavé plyny. Díky terciálnímu spalování neuniknou komínem, ale shoří a přemění se na teplo. Každé polínko nebo briketu, tak využijete na 100%. Lehce se tím prodlouží doba hoření.

Vychlazovací smyčka (není součásti) – slouží jako ochrana před přetopením v případě výpadku elektrického proudu. Funguje jako omezovač teploty ve výměníku. Díky napojení na vodovodní řád vytváří samostatný chladící okruh, do kterého proudí studená voda z vodovodu. Okruh se spustí díky čidlu termostatického ventilu ve výměníku při dosažení kritické teploty.

O Haas+Sohn Premium Bryne s výměníkem - White Rock zjistíme vše. Zeptejte se nás a rádi odpovíme! dotaz kamnaV pracovní dny na se snažíme na Vaše dotazy odpovídat okamžitě. V případě, že se nám to nepodaří, prosíme o shovívavost.

Máte otázky?Zajímá vás něco o výrobku?
Zeptejte se odborníků

Pro přidání příspěvků se prosím přihlašte

Na dotaz "Haas+Sohn Premium Bryne s výměníkem - White Rock" jsme nenašli záznam v našem diskuzním fóru.

Víte že?

Jsme certifikovaní prodejci

Jsme certifikovaní prodejci krbových kamen ABX, HAAS+SOHN, Jotul, Nordica, Edilkamin, Romotop, Prity, Kvs ekodivize

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba: Po - Čt 8:00 - 16:00 | Pá 8:00 - 15:00, So a Ne zavřeno

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.